Ranking YouTuberów już dostępny na naszej stronie!

Ranking YouTuberów już dostępny na naszej stronie!

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną nowość na naszej stronie! Tym razem jest to ranking TOP100 polskich YouTuberów, który jest codziennie automatycznie aktualizowany specjalnie dla Was! Co w nim dokładnie znajdziecie?


Nasz ranking obejmujący pierwszą setkę polskich YouTuberów, oprócz dokładnej liczby subskrypcji danego twórcy, pozwala na sprawdzenie ich przyrostu - zarówno dziennego, jak i tygodniowego!


przyrost1

Jakby tego było mało, możecie codziennie sprawdzać liczbę wyświetleń wszystkich filmów każdego YouTubera od początku jego twórczości oraz przez ostatni miesiąc w osobnej zakładce "przyrost - 30 dni"!


przyrost2


Pamiętajcie, że to dopiero początki tego rankingu. Stale będziemy go ulepszać, tak abyście mogli codziennie w pełni z niego korzystać! Zaznaczymy także, że niektórzy nie wyrażają zgody na pokazywanie swoich statystyk przez YouTube, przez co ich dane nie mogą zostać tam ujęte.


Tak czy inaczej, zapraszamy do śledzenia statystyk swoich ulubionych twórców każdego dnia! Zobaczyć możecie je wchodząc bezpośrednio z naszej strony apynews.pl


ranking youtuberow 3


Ranking dostępny jest pod adresem: www.apynews.pl/ranking-youtuberow/


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

"Plotki" - nowy kawałek Multiego już na YouTube

Wojtek nie istnieje! To koniec poszukiwań

Prawie 2 miliony dolarów w 3 dni - tak pomagają YouTuberzy!

Łukasz Jakóbiak wystąpi w The Ellen DeGeneres Show!

PewDiePie zamierza usunąć swój kanał na 50 milionów subskrypcji

Krzysztof Gonciarz z trzema kolejnymi nagrodami!