Ranking największych fanpage'ów polskich graczy CS:GO - czy znasz je wszystkie?

Ranking największych fanpage'ów polskich graczy CS:GO - czy znasz je wszystkie?

Obecność na portalach społecznościowych to na dziś dzień element wręcz nieodzowny, jeśli ma się w planach większą karierę w internecie. Nie ma co ukrywać, że odgrywa ona znaczącą rolę także w przypadku profesjonalnych graczy CS:GO. Ostatnio na jednym z profili zajmującym się szeroko rozumianym e-sportem pojawił się całkiem ciekawy ranking dotyczący tych, którym działalność w social-mediach idzie najlepiej.


Na profilu Hav0sa na Facebooku, który już od dłuższego czasu śledzi i analizuje rynek e-sportowy w naszym kraju, pojawił się ranking największych pod względem zasięgów fanpage'ów polskich graczy CS:GO liczonych na październik tego roku. Twórca pokusił się także o własny komentarz czemu doszło do takich, a nie innych roszad na poszczególnych miejscach w stosunku do wcześniejszych odsłon podobnej listy. TOP 15 przedstawia się więc następująco:Na ten moment miejsce pierwsze, które od dłuższego zajmuje Jarosław pasha Jarząbkowski, wydaje się niezagrożone ze względu na ogromną przewagę jaką wypracował sobie w poprzednich latach, niemniej na dalszych pozycjach ruch i ścisk jest już nieco większy, a i warto zauważyć, że pojawiło się kilka nowych postaci w stosunku do poprzedniego rankingu z końca marca tego roku. To pokazuje tylko, że scena e-sportowa, w tym przypadku CS:GO, jest ciągle żywa i cały czas się rozwija. Z pewnością w kolejnych rankingach zobaczymy jeszcze inne "nazwiska" oraz jeszcze większe liczby. 

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.