Rafonix wyda płytę!

Rafonix wyda płytę!

Rapujący YouTuberzy cieszą się ogromną popularnością - niezależnie czy jest to popularność z sympatii czy wręcz przeciwnie, to jednak jest to bardzo "chodliwy towar". Swoich sił w przemyśle muzycznym spróbuje także Rafonix.


Rafonix ogłosił tę wiadomość na wczorajszym streamie. Stwierdził on bowiem, że może już to oficjalnie ogłosić, gdyż w najbliższą niedzielę jedzie podpisać umowę.Jak sam streamer mówi, na płycie ma znaleźć się 12 bekowych kawałków, w których jednak udziału nie będą brali znani goście - Rafonix nagrywa ją sam. Chociaż nie zdradzał on szczegółów na ten temat, to można się domyślać, że najprawdopodobniej płyta będzie utrzymana w stylistyce hip-hopowej. Streamer podchodzi do tematu z przymrużeniem oka, a jako przykład podał Braci Malczyńskich, którzy także nagrali płytę.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie będą efekty pracy Rafonixa i wytwórni muzycznej, z którą współpracuje. O efektach powinniśmy się przekonać już za jakiś czas, bo według streamera wszystko można już oficjalnie ogłaszać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.