Rafał Masny odchodzi z To Już Jutro!

Rafał Masny odchodzi z To Już Jutro!

Dzisiaj na kanale założonym przez Rafała Masnego - To Już Jutro nastąpiła ogromna zmiana. Twórca pożegnał się ze swoim dzieckiem.


Rafał w najnowszym filmie tłumaczy powody swojej decyzji i obrazuje cały kontekst zaistniałej sytuacji. Jest ona bowiem podyktowana brakiem czasu i chęcią stworzenia całkowicie własnego kanału - twórca stojąc przed takim dylematem musiał zdecydować się na odejście z roli prowadzącego To Już Jutro.Jak sam jednak stwierdził, byłoby nie fair w stosunku do społeczności, jaka utworzyła się wśród kanału, gdyby został on po prostu zamknięty. Dlatego też kanał będzie w dalszym ciągu funkcjonował, lecz prowadzącym będzie Tomek, którego widzowie mogli już poznać w poprzednim odcinku programu.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czym zaskoczy nas Rafał na swoim kanale oraz trzymamy kciuki za nowego prowadzącego programu To Już Jutro!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.