Radzka radzi w TVN – YouTuberka poprowadzi własny program telewizyjny!

Radzka radzi w TVN – YouTuberka poprowadzi własny program telewizyjny!

Fani Radzkiej zastanawiali się pewnie, co YouTuberka robiła przez kilka dni w Warszawie – opublikowała ona mnóstwo zdjęć ze stolicy, oznaczając je hashtagami „#naplanie” i „#tvnstyle”. Brzmiały one dość intrygująco, prawda? Wczoraj wieczorem tajemnica wyjaśniła się – Radzka poprowadzi nowy kanał „Beauty Ekspert”, który będzie emitowany w TVN Style. Będziecie oglądać?


Na stronie TVN znajdziemy następujący opis nowego programu: „ Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca Radzka, czyli vlogerka Magdalena Kanoniak, przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze”. Jak widać, Radzka będzie zajmować się testowaniem przed kamerą najróżniejszych kosmetyków i gadżetów makijażowych, które mogą nam ułatwić codzienne przygotowanie do wyjścia. Musimy przyznać, że dla nas to prawdziwy hit!Jak komentuje tego newsa sama Radzka? YouTuberka przyznaje, że praca na planie telewizyjnym to dla niej nowe, ciekawe doświadczenie, a także pewnego rodzaju wyzwanie. Z jej wcześniejszych wpisów możemy też wywnioskować, że bardzo spodobała jej się praca przed telewizyjną kamerą i mogłaby właściwie „zamieszkać na planie”. Znając Radzką efekt również będzie świetny – nie może być inaczej!

Fani YouTuberki również ciepło przyjęli wiadomość o jej telewizyjnej przygodzie. Z komentarzy pod postami Radzkiej można wyczytać, że wszyscy trzymają za nią kciuki i z niecierpliwością czekają na jej debiut na „nieco większym” ekranie. A co Wy sądzicie o udziale Radzkiej w programie telewizyjnym?  Jesteście ciekawi tego, jak wypadnie?  Przekonajcie się sami – pierwszy odcinek już w ten czwartek!Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl