Quebonafide odmówił publikacji wywiadu YouTubera!

Quebonafide odmówił publikacji wywiadu YouTubera!

Quebonafide ostatnio bije rekordy popularności po wspólnym projekcie z Taco Hemingwayem, czyli Taconafide. Raper stał się rozchwytywaną postacią w mediach, jednak okazuje się, że chociaż wszystko może wydawać się dopięte na ostatni guzik, ostatecznie nie musi takie być. 


Nieprzyjemna sytuacja ze strony Quebonafide spotkała Filipa Nowobilskiego z Dużego w Maluchu. Opublikował on wczoraj film z wyjaśnieniami na temat wywiadu z Quebonafide, który miał pojawić się na jego kanale. Materiał był już nagrany i czekał na publikację, jednak artysta ostatecznie nie wyraził na to zgody.

Powodem było to, że raper podobno nie czuł się dobrze podczas tej rozmowy. Zaproponował, że przyjedzie do Warszawy i ponownie nagrają odcinek. Kontakt jednak ostatecznie się urwał. Więcej o sytuacji:Filip zapewnia, że raper został przedstawiony w pozytywnym świetle i jego wizerunek na niczym by nie ucierpiał. Zdradza, że rozmawiali o biznesie i bolesnych doświadczeniach z podróży.

Co ciekawe, Quebonafide ustosunkował się do filmu Filipa na swoim Insta Stories, gdzie w krótkim freestyle'u wyraził się w ten sposób:
Całe siano od Nike przelałem na rzecz Indii. Chłopak z reklamy butów. Żadnych wywiadów z TV, żadnych “Dużych w Maluchu”

Raper zdecydowanie odcina się od wszelkich kontaktów z mediami, Filip natomiast postanowił dotrzymać słowa danego Quebie i nie opublikować wywiadu za wszelką cenę.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.