Pytania o youtuberach > Jak zawodowo nagrywać na YT?
7 Odp.

Jak zawodowo nagrywać na YT?

Więc zacznijmy od tego, ze mam 11 lat. Nagrywam bez twarzy i prawdziwego glosu msp, ale ja bardziej chce z moja twarzą i glosem prawdziwym. Niektórzy z naszej klasy już nagrywają trochę im zazdroszczę xd chciałabym żeby moje filmiki były przynajmniej dobrze zmontowane jaki darmowy program polecacie do obróbki filmów? Narazie będę zaczynać telefonem i laptopem, telefonem vlogi itp a laptopem np q&a itp więc jakieś rady może? Ale nie typu ze jestem mloda, i jakis fajny i darmowy program do montarzu będe wdzieczna

Odpowiedzi (7):

Odpowiedz
 • Quashi
  Quashi odpowiedział 2017/02/11 23:02:
  Ja też nagrywam mimo iż mam 12. Ja zaczynałam od ... KineMaster/Vivavideo/VideoShow.Obecnie używam vegasa 14 którego niezbyt ogarniam. Mam nadzieję, z3 pomoglam
  • кαℓℓѕєу
   кαℓℓѕєу odpowiedział 2017/02/11 23:02:
   Są to darmowe programy?
  • Quashi
   Quashi odpowiedział 2017/02/11 23:02:
   Tak darmowe :)
 • SpokoWitek2002
  SpokoWitek2002 odpowiedział 2017/02/12 00:02:
  Ja mam 14 lat, nigdy nie nagrywałem ale trochę o tym wiem...Więc po pierwsze żeby nagrywać na YT powinnaś podrosnąć. Nie żeby coś, ale dzieci typu 11-12 lat na takich stronkach nie są zbyt mile widziane. MSP to też jest przestarzałe już trochę. Na tego typu filmikach sławna nie będziesz xDJa tam polecał bym ci podrosnąć i za jakieś 3-4 lata spróbować otworzyć kanał. Wtedy na pewno nie byłabyś narażona aż tak na hejty Mogłabyś wtedy robić np vlogi i challenge. Takie rzeczy teraz są bardziej popularne.Polecałbym ubierać kasy przez ten okres i po tych kilku latach od razy wykupić jakiś dobry sprzęt do nagrywania, bo to też ma bardzo ważny wpływ na filmiki i ich jakość, więc można by zacząć od razu nagrać jakimś lepszym sprzętem ;)Co do montażu to szczerze mówiąc nie wiem...Mogłabyś spróbować na CamtasiaStudio, choć ja wątpię,że jest to dobry program, aczkolwiek na 100% darmowy.Pozdro! ;)
 • Sweetarynka
  Sweetarynka odpowiedział 2017/03/09 17:03:
  Twoje pierwsze filmiki nie muszą być profesjonalne. Mój pierwszy filmik też nie był. Moich pierwszych filmików nie montowałam, nagrywałam bandicamem. A teraz się rozwinęłam, całkiem dobrze montuję filmiki. Kanał jest ciekawszy kiedy się rozwija, wtedy widzowie widzą jak bardzo twoje umiejętności wzrastają z czasem. Zacznij tym co będziesz potrafiła, podam ci ,,startowy'' zestaw youtubera.UWAGA - Nie nagrywam z kamerką, i nie wiem o tym więc tego niestety ci nie napiszę.Program do nagrywania - Bandicam. Jest całkiem dobry ;)Program do montowania - Tu masz duży wybór, nie znam wielu więc niestety musisz sama poszukać. Więc tak.Marzysz o byciu profesjonalną youtuberką...Fajniej dążyć do marzeń, niż spełniać je od razu. :)
 • spaceplacepl
  spaceplacepl odpowiedział 2017/02/11 23:02:
  Niestety profesjonalne nagrywanie jest bardzo kosztowne i czasochłonne. Proponuję pujsc na jakiś kurs charyzmy i zakupić lepszy komputer i wymyślić bardziej oryginalny pomysł na kanal. Najlepiej jak masz niski głos ; )
 • Niszczyciel FC
  Niszczyciel FC odpowiedział 2017/02/11 23:02:
  Polecam Movie Maker sam go używam i filmy są spoko
 • Wpisz swoją odpowiedź: