Pytania o youtuberach > Jak mogę zwiększyć swoją popularność na youtube?
3 Odp.

Odpowiedzi (3):

Odpowiedz
 • WatcherDark
  WatcherDark odpowiedział 2016/11/27 12:11:
  Wystarczy robić dobre i interesujące materiały które zaciekawią widzów i przyciągną ich na twój kanał. Tylko nie z serii zagrajmy w itp bo i tak jest przesyt rynku marnymi produkcjami. (chyba że chcesz to robić dla zwykłej przyjemności nie dla zbijania kokosów, to jakaś grupa fanów zawsze się znajdzie)
 • blocked
  blocked odpowiedział 2016/11/27 13:11:
  Kondom na łeb, a serio to ci nie radzę ja też kiedyś nagrywalem ponad rok filmy z kolegami i ch.uj Wgl nie było widzów jakieś marne 7 subskrypcji, teraz koledzy się ze mnie śmieją i nie dziwie im się poświęciłem cholerny rok na co? Żeby być pośmiewiskiem wśród kolegów? Teraz nagrywam ciekawostki fakty itp.. I mam już 50 subów naprawdę jak chcesz wbij na kanał Ogórek TV bardziej opłacalne jest nagrywanie to co ja teraz a nie jakieś je bane pranki challenge i te ch.uje bo jak się nie wybijesz na tym to będziesz pośmiewiskiem wśród wszystkich.
 • blocked
  blocked odpowiedział 2016/11/27 13:11:
  Jedyne co możesz zrobić żeby zwiększyć swoją popularność to zadbać o własną promocje w internecie. Po przez promowanie siebie w różnych miejscach oraz robienie lepszych materiałów.
 • Wpisz swoją odpowiedź: