Pytania o youtuberach > Co sądzicie o Anieli Bogusz (Sexmasterka)
8 Odp.

Odpowiedzi (8):

Odpowiedz
 • Randomowy Nick
  Randomowy Nick odpowiedział 2017/05/29 19:05:
  Sądzę że jest głupia.
 • Kraken4
  Kraken4 odpowiedział 2017/05/29 19:05:
  Obawiam się że jest dosyć pusta, acz nie mogę tego wiedzieć na pewno. Pamiętam z jakim zachwytem opowiadała o swoich osiągnięciach, o tym że gdyby nie coś tam to nie była by tym kim jest... A najbardziej zachwycała się dużą imprezą i swoim kanałem. Rozgraniczanie na ludzi wygadanych- mających coś do powiedzenia i mądrych oraz resztę(czyli chyba wszystkich introwertyków) też tragiczne.
 • SeksMajster
  SeksMajster odpowiedział 2017/05/29 20:05:
  Kradnie mi kontent.
 • ~Kocmołuch
  ~Kocmołuch odpowiedział 2017/05/30 19:05:
  Nie będę za to lubiana, ale...Lubię ją. W sensie, jej podejście do życia i odwagę. I za to, że próbuje edukować ludzi. To co, że na filmikach zakłada koronkową bieliznę? To co, że opowiada o seksie? To co, że przyznaje się, że lubi seks i opowiada o swoich przygodach? To źle, że ktoś lubi seks? Jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia (przynajmniej taka zdaje się być, nie znam jej w prawdziwym życiu), zawsze uśmiechniętą i ''chwytającą dzień''. Odważyła się też zamieszczać swoje filmiki na polskim YouTube, choć z pewnością wiedziała, z jaką falą krytyki się spotka. I nawet po całym hejcie nie przestała zamieszczać filmików.Ja sama nie chciałabym żyć tak jak ona, ale podziwiam jej odwagę i optymizm.To tyle.
 • ♥김태형♥
  ♥김태형♥ odpowiedział 2017/05/29 19:05:
  Rak.Rak.Rak.Poważnie... ;-; No co? Poka poka sowe mi... Nie nawidzę całym serduszkiem =^-^=
 • Unique1232022
  Unique1232022 odpowiedział 2017/05/29 19:05:
  Dlaczego wypowiadają się tutaj osoby, które nawet jej nie znają? aby oceniać kogoś trzeba go poznać pod każdym względem! każdym a nie tylko filmikach, może jednej bekowej piosence. Okey rozumiem każdy może mieć swoje zdanie no ale, czy warto kogoś oceniać? osobiście nie oglądam jej, nie jestem jakaś ,,fanką" czy coś, ale spójrzmy na to inaczej, ma kilka firm, kanał na yt, i na tym kanale chce uświadamiać ludzi, młodych o ich ciałach, o tym że każdy musi poznać swoje ciało gdyż każde jest inne. Sama do tego doszła, uznajecie że ktoś jej to dał za darmo? no sory ale za darmo nawet w ryj nie dostaniesz.
  • sidhe.
   sidhe. odpowiedział 2017/05/29 20:05:
   Uświadamiać ludzi pokazując sztuczne penisy, swoje cycki i pi*dę? No tak, super sposób na przekazywanie DZIECIOM jakiejkolwiek wiedzy i opowiadanie jak to się puścilo szpary w wieku 13 lat bodajże. Nom, super przykład.
  • kimitolone
   kimitolone odpowiedział 2017/05/30 18:05:
   Nie trzeba znać z każdej strony, żeby oceniać, to co robi. Ludzie oceniają to, co widzą i co sama pokazuje, czyli jak większość osób krytykujących sądzi - cycki, dupę i głupotę. Ponadto z tego co mi wiadomo, Sexmasterka dopuściła się plagiatu, co już jest łamaniem prawa.
 • Wpisz swoją odpowiedź: