Pytania z czAPY #13 - LJay

Pytania z czAPY #13 - LJay

Trzynasty już odcinek naszej serii rozmów z YouTuberami możecie znaleźć na naszym kanale! Tym razem odpowiedzi udzielił nam LJay. W poprzednich odcinkach mogliście posłuchać m.in. odpowiedzi Masterczułka, Karoliny ze Szparagów czy Kolegi Ignacego. Jesteście ciekawi odpowiedzi LJay'a?


LJay to stale rozwijający się YouTuber słynny głownie z szalonych gier na swoim kanale! Jego komentarz nigdy nie zanudza, stąd też w dzisiejszym wywiadzie możecie spodziewać się kreatywnych odpowiedzi! Jego kanał subskrybuje ponad 250 tysięcy ludzi. LJay'a złapaliśmy na mYTupie, który trwał równolegle z Intel Extreme Masters. W tym wywiadzie YouTuber opowiada m.in. o tym jak łączył naukę z rozwijaniem swojego kanału oraz jak popełnił pewnego "faila" przy montażu filmu!
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Tofiki dla APYnews: "Nie twierdzę, że jestem aniołkiem" [WYWIAD]

Magic of Y dla APYnews: "Staram się wymierzać hejterom największą karę" [WYWIAD] + KONKURS

Red Lipstick Monster dla APYnews: "Sukces na YouTube jest efektem mojej postawy i podejścia do życia, a nie ich przyczyną" [WYWIAD] + KONKURS

TheUnboxAll dla APYnews: "Nie będę na siłę pchał się do filmów z własną twarzą" [WYWIAD]

Ator dla APYnews: "Social media wymknęły się spod kontroli" [WYWIAD] część 2

Ator dla APYnews: "YouTube zachorował na tę samą chorobę, która wykończyła media głównego nurtu" [WYWIAD]