Publiczna beta GWINTA wystartowała wraz z dwoma zwiastunami!

Publiczna beta GWINTA wystartowała wraz z dwoma zwiastunami!

Nieco ponad dwa lata po premierze trzeciej odsłony Wiedźmina CD Projekt RED nie zwalnia tempa - firma ogłosiła właśnie, że ich gra karciana GWINT weszła w fazę publicznej bety. Oznacza to, że każdy może bez przeszkód pobrać produkcję nie posiadając wejściówki, czy specjalnego klucza.
Dotychczas tylko szczęśliwcy mogli zagrać w najnowszą produkcję twórców trylogii o Geralcie z Rivii. Co jakiś czas do osób, które zapisały się do zamkniętej bety rozsyłane były klucze upoważniające ich do pobrania tytułowej gry. Doczekała się ona kilku naprawdę solidnych aktualizacji oraz wprowadzenia nowej talii - teraz nadszedł czas na zupełnie nowy okres. Wczoraj ruszyła publiczna beta - teraz każdy może pobrać grę zupełnie za darmo.Z tej okazji CD Projekt RED przygotował również dwa ciekawe zwiastuny zachęcające do spróbowania wiedźmińskiej karcianki. Pierwszy z nich przygotowany został w sposób filmowy - w humorystyczny sposób ukazuje spotkanie Geralta i Ciri na partii gry w Gwinta. Kolejny jednak przedstawia samą rozgrywkę, dostępne mechanizmy oraz talie. Oba trailery możecie obejrzeć poniżej.

Zapewne już niedługo będziemy świadkami publikacji wielu materiałów z publicznej bety Gwinta przez tych bardziej lub mniej znanych twórców internetowych, którzy ogrywali produkcję już podczas wcześniejszej fazy.

Co sądzicie o najnowszym tytule od CD Projekt RED? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!