Microsoft chwali się świetną sprzedażą PUBG na Xboxa!

Microsoft chwali się świetną sprzedażą PUBG na Xboxa!

PlayerUnknown’s Battlegrounds to gra, która szybko stała się hitem w aspekcie popularności i bitych w tym aspekcie rekordów. Premiera tej produkcji na konsolę Microsoftu pokazała tylko, że użytkownicy nadal uwielbiają PUBG. 


PUBG trafił na konsolę Microsoftu w wersji Game Preview dopiero w ubiegłym tygodniu, a już można usłyszeć o świetnych wynikach tej produkcji na Xbox One - tylko w dwa dni w ten tytuł zagrało milion osób. Gracze co prawda narzekają na  problemy z optymalizacją i inne bolączki, lecz miejmy nadzieję te kwestie zostaną niedługo naprawione.Z racji, że PUBG osiągnął tak świetny wynik, to Microsoft w tej kwestii oczywiście nie pozostał obojętny i zorganizował akcję, wedle której przy zakupie konsoli Xbox One X do 31 grudnia tytułowa produkcja zostanie dodana do zestawu całkowicie za darmo.

Pełna wersja na komputery stacjonarne zostanie wydana 20 grudnia, natomiast jeśli chodzi o edycję przeznaczoną na Xbox One nie ma jeszcze dokładnej daty premiery.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!