PUBG na szczytach popularności!

PUBG na szczytach popularności!

Playerunknown's Battlegrounds szturmem podbiło serca graczy. Gra rozwija się w zawrotnym tempie, a ostatnimi czasy bije wcześniej ustanowione rekordy. Zobaczcie sami!
Popularność Playerunknown's Battlegrounds wciąż rośnie. Zaledwie kilka dni temu grze udało się wskoczyć na trzecie miejsce szczytowej ilości graczy w statystykach Steama. W grze jednocześnie przebywało ponad 481 tysięcy graczy. Gra tym samym wyprzedziła Fallouta 4, w którego w premierowym miesiącu grało prawie 472 tysięcy osób - jednocześnie! To olbrzymi wynik, zwłaszcza dla gry z gatunku single player. Nad PUBG wciąż na drugim miejscu pozostaje CS:GO, na pierwszym zaś Dota 2 - zo olbrzymim, niezmiennym od marca 2016 roku wynikiem liczącym prawie 1,3 miliona gracza.Społeczność zapalonych graczy PUBG stale rośnie. Gra cieszy się olbrzymią popularnością na Twitchu - niedawno pisaliśmy o kanale, poprzez który gracze mogą wspólnie sterować botem w grze. I to z niezłym skutkiem. Od premiery gry minęło zaledwie kilka miesięcy, lecz PUBG już udało się zdobyć rzesze fanów. Nie pozostaje nic innego jak obserwować dalszy rozwój gry!

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube