Wirtualny przedmiot w grze sprzedaje się za blisko tysiąc dolarów!

Wirtualny przedmiot w grze sprzedaje się za blisko tysiąc dolarów!

Zainteresowanie grą Playerunknown's Battlegrounds nieustannie rośnie. Tak samo wzrastają ceny unikatowych przedmiotów, jakie można zdobyć ze specjalnych skrzynek w tej produkcji. Niektóre z nich nabywane są za blisko 1000 dolarów!


O popularności PUBG pisaliśmy na naszym portalu już niejednokrotnie - artykuł na ten temat znajdziecie chociażby tutaj bądź tutaj. Tym razem przychodzimy z nieco inną wieścią, lecz również świadczącą o niebywałym sukcesie tego tytułu.W PUBG zakupić można za realną walutę zakupić wirtualne przedmioty dla swojej postaci. Jeszcze do niedawna ich ceny nie przekraczały 500 dolarów - do niedawna. W ostatnim czasie niezwykle pożądana jest jednak chustka w kratę, która sprzedaje się za blisko 1000 dolarów. Skąd bierze się jej cena oraz co za tym idzie, unikatowość?Wszystko z tego powodu, że sam przedmiot jest na razie dostępny na rynku wyłącznie w 25 sztukach. Pochodzi on ze skrzynek, którzy otrzymali użytkownicy zamawiający grę w przedsprzedaży w edycji Deluxe Playerunknown’s Battlegrounds - samo wydanie kosztowało 40 dolarów.

Możemy w przyszłości spodziewać się, że cena tej chusty wzrośnie jeszcze bardziej. Być może wyprze ją inny przedmiot, lecz na rozwój tej sytuacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube