Warsaw Shore vs. Streamerzy - Ptyś prosi o adres Rafonixa

Warsaw Shore vs. Streamerzy - Ptyś prosi o adres Rafonixa

Od kilku dni w internecie wyjątkowo głośno jest o osobie streamera Rafonixa, który przeprowadził inną niż zazwyczaj transmisję. Pił podczas niej alkohol i dokonał rzeczy, których może teraz porządnie pożałować...
YouTube pęka w szwach od tzw. "shotów", na których widzimy różne sytuacje z pamiętnego streama Rafonixa. Transmisję przeprowadził pod wpływem alkoholu. Obrażanie YouTuberów, użytkowników serwisu wykop.pl czy destrukcja dwóch monitorów i telewizora to tylko część tego co wtedy się wydarzyło.

Wczoraj Marcin postanowił przeprowadzić streama wraz z wyjaśnieniami. Powiedział na nim, że "drunk stream" który przeprowadził, był swego rodzaju testem sprawdzającym to, ile publiki może zebrać tego typu transmisja. Można powiedzieć, że test wyszedł pomyślnie. Streama w kulminacyjnym momencie oglądało blisko 4 razy więcej osób niż ogląda go publiczność na tradycyjnej transmisji. Mimo przeprosin Rafonixa, nie wszyscy wybaczyli co wtedy powiedział. Jedną z obrażanych wtedy osób, która postanowiła dziś wyciągnąć z tego konsekwencje jest celebryta Ptyś z programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". To właśnie on opublikował dziś na swoim oficjalnym fanpage'u post, w którym napisał, że nie będzie tolerował zachowania jakim popisał się Rafonix (chodzi tu m.in. o obrażanie rodziny Ptysia) i poprosił on o jego adres zamieszkania. Nie trudno się temu dziwić, bo Marcin sam zaprosił go do Białegostoku i obiecał "rozwalenie go w 30 sekund... jedną ręką".Setki osób zgodziły się z ze słowami celebryty i poparły jego plan. W komentarzu pod postem Ptyś napisał, że zamierza złożyć niezapowiedzianą wizytę. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać, ale jeśli coś w tej sprawie się zmieni, od razu zaktualizujemy ten wpis.

Aktualizacja - 18:33

Wedle informacji podanych na grupie "Kumple Rafonixa", sprawa ma zostać w najbliższym czasie wyjaśniona. Rafonix ma już jutro opublikować materiał, w którym wszystko wytłumaczy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.