Psychoanaliza zapachowa - StylizacjeTV i Olfaktoria

Psychoanaliza zapachowa - StylizacjeTV i Olfaktoria

Czy to jakich perfum używamy, jakie zapachy wybieramy, a nawet w jakiego koloru i kształtu flakonikach się znajdują także może świadczyć o naszej osobowości? Wygląda na to, że tak! Bliżej tej kwestii przyjrzały się Karolina znana jako StylizacjeTV i gościnnie na jej kanale Dorota - Olfaktoria.


Nie bez powodu Karolina wybrała do współpracy przy tym filmiku akurat Dorotę. Jakiś czas temu YouTuberka, znana pod pseudonimem Olfaktoria, zajmowała się sprzedażą perfum i do tej pory potrafi doradzać ludziom w kwestii doboru odpowiedniego zapachu. Nietrudno więc było jej w bardzo inteligentny i profesjonalny sposób podejść do tej psychoanalizy. Ponadto dzięki swojej pracy zdobyła o perfumach sporą wiedzę, przez co oprócz skupienia się na łączeniu pachnideł z osobą Karoliny wypowiedziała się także o nich w ogólny sposób. Między innymi, zależnie od produktu, powiedziała trochę o ich trwałości, o doświadczeniach jej bądź innych ludzi z nimi, o tym do jakiej grupy osób dany zapach pasuje, na jakie okazje powinien być wybierany i wiele innych.

maxresdefault

Sama psychoanaliza oparła się na tym, że Karolina wybrała sobie kilka ulubionych zapachów ze swojej półki i na bazie tego, na podstawie cechy każdej z buteleczek i ich zawartości Olfaktoria ujawniła jakąś cechę Karoliny. Oczywiście nie jest to bardzo miarodajny test i nie można oceniać nikogo ze względu na zapachy jakie wybiera, ale jednak w pewnym stopniu świadczy to o naszej osobowości. Dziewczyny porozmawiały też chwilę o każdym produkcie. Stąd też odcinek poniekąd można nazwać recenzją.

Jak sama Dorota skwitowała, Karolina jest typową kobietą, a kobieta zmienną jest, więc nic dziwnego, że dysponuje tak szeroką kolekcją perfum. Świetnie jest dobierać zapach do danej okazji, bo może być on różnie odebrany w zależności od sytuacji i okoliczności. Większość produktów świadczyła o kobiecości Karoliny i delikatności, szczególnie zważając na flakoniki, trafił się jednak wśród nich jeden "odmieniec". Jeśli chcecie posłuchać na ten temat, poznać bliżej gust Karoliny, lub może poszukujecie teraz jakiegoś nowego zapachu do waszej kolekcji i chcecie usłyszeć rzetelną opinię, to zdecydowanie powinniście obejrzeć ten filmik!Dziewczyny nagrały też wspólny filmik na kanał Doroty w którym porównały ze sobą dwa modele torebek Louis Vuitton: Pochette Métis i Croisette. Z filmiku dowiecie się m.in.: jakie są plusy i minusy każdej z tych torebek, która z nich jest droższa czy można je personalizować oraz którą z nich naprawdę warto kupić? Zachęcamy także do obejrzenia tego filmiku.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.