PS5 pojawi się zgodnie z planem! Oto pokaz mocy konsoli

PS5 pojawi się zgodnie z planem! Oto pokaz mocy konsoli

Koronawirus zdążył pokrzyżować plany wielu małym przedsiębiorcom, ale także wielkim korporacjom. Nie jest więc dziwnym, że pojawiały się obawy dotyczące premiery PlayStation 5. Sony uspokoja jednak - konsola zgodnie z założeniami wejdzie na rynek pod koniec 2020 roku!


Debiut PS5 planowany jest na najbliższe święta Bożego Narodzenia. Chińscy producenci przy okazji opublikowania raportu finansowego za rok 2019 zapewnili, że tak też się stanie - jest to najpewniej spowodowane odnotowanemu przez firmę spadkowi w segmencie gier wideo w wysokości aż 14%. Sony z premierą PlayStation 5 wiąże więc nadzieje na coraz lepsze wyniki i wzrost sprzedaży, a jak wiadomo w czasach pandemii prace nad konsolą są znacznie utrudnione.Japońska firma cały czas dawkuje informacje i nie zdradza, w co dokładnie zagramy na najnowszej wersji PlayStation. W tym przypadku może to być dobre zagranie -informacje o ewentualnych opóźnieniach nie ujrzą światła dziennego. Rombka tajemnicy uchyla Epic Games i pokazuje nam nowości w Unreal Engine 5 wykorzystując PS5.Demo technologiczne robi wrażenie przede wszystkim wysokiej jakości grafiką. Pierwszą grą, która wykorzysta Unreal Engine 5 ma być niepodważalny hit - Fortnite. Stanie się to jednak dopiero na początku przyszłego roku. To właśnie wtedy nowy silnik zostanie udostępniony twórcom gier.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.