Przez Świat na Fazie z prezentem świątecznym dla widzów - oto nowa seria!

Przez Świat na Fazie z prezentem świątecznym dla widzów - oto nowa seria!

Przez  Świat na Fazie to kanał, na którym znajdziemy wiele filmów z podróży do ciekawych zakątków świata. Razem z prowadzącym - Dawidem, mogliśmy odwiedzić już wiele krajów w Afryce, Azji, czy Ameryce Południowej. YouTuber postanowił sprawić swoim widzom niespodziankę i z okazji świąt Bożego Narodzenia opublikował pierwszy odcinek nowej serii!


Najnowszą serię podróżnik zapowiedział już na początku grudnia w poście na swoim fanpage'u. Możemy tam znaleźć skrótowy opis serii i najważniejsze wydarzenia z wyprawy. Co ciekawe, w tę podróż Fazowski zabrał swoją ukochaną - "Panią Fazowską". W pierwszym odcinku najnowszej serii z Tajlandii, podróżnikowi przytrafiło się kilka niezbyt przyjemnych sytuacji oraz nie obyło się bez ciekawych atrakcji.Pierwsza niespodzianka czekała ich od razu po przylocie na miejsce. Gdy wysiedli z samolotu w Tajlandii, okazało się, że ich bagaże nie dotarły razem z nimi. Kolejnym nieprzyjemnym zaskoczeniem okazała się choroba wybranki Dawida - padło nawet podejrzenie na dengę. Odcinek nie był jednak w całości pechowy - podróżnik pokazał, jak spełnił swoje marzenie - udało mu się kierować skuterem wodnym. Następnym w kolejności celem, który chce on zrealizować, jest przejażdżka quadem, jednak w porównaniu ze skuterem wodnym, jest to zdecydowanie tańsze przedsięwzięcie.Komentarze widzów na temat odcinka są bardzo podzielone. Niemałe kontrowersje wzbudziła zmiana stylu prowadzenia odcinka. Widzowie zarzucają Dawidowi, że jest to wina jego wybranki. Według tej teorii ze względu na nią podróżnik wybrał bardziej luksusowe lokalizacje i środki transportu. Pod filmem możemy znaleźć wiele opinii w stylu "Niech wróci dawny fazowsky". Pokazuje to, jak bardzo widzowie tęsknią za stylem, do którego już zdążyli się przyzwyczaić. Jedyne co teraz pozostaje to czekać na kolejne odcinki. Być może przygody, które w nich zobaczymy, odmienią zdania widzów i zaspokoją ich rządzę przygód.

Według posta zapowiadającego serię, w następnych odcinkach ma być jeszcze ciekawiej i bardziej w stylu Fazowskiego - podróże autostopem i wyniki badań ze szpitala. Taki prezent od Dawida bardzo ucieszył wielką rzeszę widzów, którzy mimo okresu świątecznego z przyjemnością poświęcili czas, by śledzić poczynania swojego idola. Z niecierpliwością czekamy na następne odcinki podróży!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl