Przeprowadzka GlamPauli!

Przeprowadzka GlamPauli!

Zmiany są w naszym życiu niesamowicie istotne. Każdy z nas z czasem zmienia towarzystwo, poglądy i co ważniejsze otoczenie. Także i GlamPaula postanowiła podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu i kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Dokąd przeprowadziła się YouTuberka i jak idą jej przygotowania do zamieszkania w nowym miejscu!


Paula zadecydowała, że wreszcie chce zamieszkać sama, mieć własne cztery kąty i chce się informacjami o swojej przeprowadzce dzielić z widzami. Żeby móc robić to w jak najlepszy sposób stworzyła nową, nienazwaną jeszcze serię, która będzie opowiadać o jej doświadczeniach z wprowadzaniem się do nowego miejsca. Kilka dni temu zamieściła pierwszy odcinek z tej serii, w którym opowiedziała, że zamieszka we Wrocławiu, że już odebrała klucze oraz pokazała nowe, póki co, kompletnie puste mieszkanie i zapowiedziała co dalej ją w tej kwestii czeka.W drugim odcinku wciąż mieszkanko pozostaje prawie puste. Przed Paulą jeszcze masa pracy, poszukiwań fachowców, którzy pomogą jej się tym nowym domem zająć, zadbają o podłogi, ściany, bo póki co w mieszkaniu naprawdę nie ma nic. GlamPaula opowiedziała też o swoim locie do Wrocławia, jak sama mówi jest to o niebo wygodniejsze, krótsze w czasie i co więcej, jak tylko się dobrze poszuka, tańsze rozwiązanie niż pociągi czy autobusy.Sprawdźcie sami co nowego u Pauli jeśli chodzi o jej przeprowadzkę oglądając wspomniane wyżej dwa filmiki. Oprócz nich, jako taki mały dodatek YouTuberka nagrała haul zakupowy w Pepco, gdzie kupiła kilka drobnych dodatków do nowego mieszkania takich jak poduszki czy obraz. Zdecydowanie warto go obejrzeć, bo może Was również zainspirować.Jeśli chcecie być na bieżąco z przeprowadzką Pauli to zasubskrybujcie jej kanał, bo to dopiero początek jej przygody z remontami i meblowaniem. My już jesteśmy ciekawi jaki będzie efekt końcowy, a Wy? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.