Programy telewizyjne uwielbiają MacademianGirl! Zobaczcie dlaczego!

Programy telewizyjne uwielbiają MacademianGirl! Zobaczcie dlaczego!

YouTuberki i blogerki bywają często zapraszane do programów telewizyjnych, szczególnie tych porannych – ten fakt nie ulega wątpliwości. Czy któraś z nich jest jednak zapraszana do telewizji równie często jak MacademianGirl? Szczerze w to wątpimy. W ciągu ostatnich 4 tygodni blogerka występowała przed kamerą przynajmniej 7 (!!) razy. Czy Wy też uwielbiacie Tamarę w telewizyjnej odsłonie?


Za co kocha ją telewizja? Według nas za bogatą osobowość i umiejętność zabrania głosu praktycznie na każdy temat – od mody, w której się specjalizuje, po social media i rolę funkcjonowania selfie w dzisiejszej kulturze. Tamara to prawdziwy Człowiek Internetu, który doskonale odnajduje się w każdym temacie, który choćby bardzo luźno nawiązuje do życia w Internecie – możemy jej tego tylko pozazdrościć. Barwny, ekstrawagancki styl MacademianGirl to kolejny powód, dla którego dobrze się ją ogląda w telewizji. Blogerka znana jest z łączenia intensywnych, niecodziennych kolorów oraz z zaskakiwania nas swoimi stylizacjami – a kamera telewizyjna wręcz kocha ludzi, którzy się wyróżniają!W jakich programach mogliśmy zobaczyć Tamarę? Blogerka występowała przede wszystkim w programach śniadaniowych stacji TVP i TVN, wypowiadając się tam na tematy powiązane z dzisiejszą kulturą internetową i z social mediami, które odgrywają dzisiaj tak ogromną rolę w życiu przede wszystkim młodych ludzi. MacademianGirl jest osobą, która jest na co dzień obecna w social mediach i to „po tej drugiej stronie Facebooka” – dlatego też jej spostrzeżenia mogą nam w pewien sposób uzmysłowić, jak czują się osoby znane z prowadzenia blogów czy kanałów na YouTube.
Miłym akcentem były również odwiedziny MacademianGirl na planie Teleranka. Dzieciaki były zachwycone Tamarą i choć początkowo czuły się nieco onieśmielone jej obecnością, szybko znalazły z nią wspólny język. Tematem przewodnim wystąpienia blogerki była moda, a wraz z nią do programu został zaproszony inny bloger, EkskluzywnyMenel – jesteście ciekawi, co z tego wynikło? Zobaczcie sami jak wyglądała Tamara na planie Teleranka!Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl