Prima Aprilis 2019 w Internecie!

Prima Aprilis 2019 w Internecie!

Pierwszy dzień kwietnia oznacza Prima Aprilis, czyli święto żartów i kawałów. Zgodnie z tradycją, media i wielkie marki starają się wykorzystać ten fakt w celu nabrania użytkowników sieci. W Internecie pojawiło się wiele pokręconych, nieprawdziwych informacji. Przyjrzyjmy się najciekawszym z nich! 


Lego pracuje nad aplikacją do odnajdywania konkretnych klocków. Zdecydowanie byłaby to przydatna funkcja przy bardziej skomplikowanych projektach.
Nieraz zdarza się, że nasz smartfon ulega zabrudzeniu przez nieoczekiwane czynniki zewnętrzne. Na szczęście Google wprowadza apkę Screen Cleaner do czyszczenia ekranu!

Jeśli już jesteśmy przy Google, warto wspomnieć o nowej funkcjonalności Google Maps dodanej z okazji Prima Aprilis. Po zeszłorocznym poszukiwaniu Walliego znanego z gry „Where’s Wally?” na Mapach Google, koncern przygotował własną interpretację gry „Snake”! Nowa opcja powinna być dostępna w aplikacji Google Maps na waszych urządzeniach mobilnych. Możecie również spróbować swoich sił w wersji na przeglądarki pod tym linkiem.


Któż tego nie zna? Wspólny rodzinny seans filmowy, gdy nagle pojawia się niezręczna scena łóżkowa. Naprzeciw wychodzi nowa funkcja w BBC Playerze – Skip the Sex!Uber Eats to już przeżytek. Co powiecie na egzotyczne dania z Australii z dostawą prosto pod wasze drzwi? Z aplikacją Virgin Australia Fly Foods to już możliwe!

A teraz coś dla zagorzałych wielbicieli pikli. McDonald's wprowadza całkowicie nowego burgera, który zamiast kotletów zawiera soczyste ogórki – McPickle! 

Tinder sparował Cię z miłym, inteligentnym i przystojnym chłopakiem, który jak na złość przy okazji może pochwalić się zaledwie 170-centymetrowym wzrostem? Na szczęście to już przeszłość, bo deweloperzy wprowadzają weryfikację wzrostu!

 

Koniec z wyłudzaniem przedmiotów na OLX pod pretekstem "horej curki"! Bot.Doctor to narzędzie, które pomoże potwierdzić, czy córka Kupującego rzeczywiście jest chora.

 

RTV EURO AGD ogłosiło premierę najnowszego pada! Dzięki kontrolerowi nareszcie PausPad II będziecie mogli zapauzować dowolną grę online. 

A czy Wy daliście się dzisiaj nabrać na jakieś żarty?

avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu