Premiera Overwatch na YouTube!

Premiera Overwatch na YouTube!

Wczoraj odbyła się premiera kolejnego dziecka Blizzarda. Chodzi o Overwatch, pełnoprawny FPS, który podbił serca wielu graczy. Czy gra ze stajni Blizzarda wygryzie giganta jakim jest Counter Strike? Sprawdźcie sami!


Jeśli nie wiecie czym jest Overwatch i powody zachwytów nad tą grą Was ominęły, pod spodem znajdziecie trailer. Istnieje duże prawdopodobieństwo,  że zostaniecie prawdziwymi fanami tej produkcji!
Zwiastun nie robi na Was żadnego wrażenia? Obejrzyjcie gameplay Rocka. Remigiusz to prawdziwy fan gier od Blizzarda. Grał w każdy tytuł od tego studia, a Overwatch zagościł na jego kanale jakiś czas temu, jeszcze w trakcie otwartej BETY gry. Jeśli chcecie obejrzeć odcinek u kogoś innego, to odsyłamy Was również do Gimpera.

Rock nie jest jedynym YouTuberem, który zaangażował się w tą grę. Twórcy chętnie podejmują współpracę z Blizzardem, a część z nich przygotowują się do meczu AllStars, który odbędzie się 1 czerwca. Więcej znajdziecie na naszej stronie za kilka dni!


overwatch_all_stars


Gra obsługuje też system skrzynek, podobnie jak większość popularnych gier takich jak League of Legends czy CS:GO. Jak mogliście się domyśleć, znowu Rock był pierwszy i nagrał już kilka openingów.
Czasami gry przechodzą z wirtualnego świata do reala. Tak też było ze skrzyneczkami. Edycję limitowaną gry otworzył również Rock! Warto obejrzeć ten materiał. W środku czekają ciekawe fanty!
Na pewno znajdą się osoby, które po przeczytanie naszego artykułu będą chętne na zakup gry. Zrobiliśmy dla Was research i sprawdziliśmy gdzie najtaniej kupicie Overwatcha. Padło na serwis Agito.pl. Pamiętajcie, że ceny się zmieniają i za tydzień lub dwa gra może stanieć.


Overwatccc


Jak Wam się podoba nowy FPS od Blizzarda? Będziecie grali? Ma szansę wygryźć CS:GO? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl