Premiera GTA 6 w 2024 roku? Analityk ujawnia informacje

Premiera GTA 6 w 2024 roku? Analityk ujawnia informacje

Internet obiegły plotki sugerujące, że GTA 6 zadebiutuje w pierwszym kwartale 2024 roku. Wiarygodny analityk powołał się na prognozy finansowe spółki Take-Two.


GTA 6 to temat, który przewija się od długiego czasu. Deweloperzy oraz wydawca wciąż nie zdradzili jakichkolwiek szczegółów na temat kolejnej odsłony kultowej serii. Społeczność graczy musi polegać więc na plotkach.

Dough Creutz - popularny analityk z firmy Cowen - zdecydował się na przeanalizowanie prognoz finansowych Take-Two. Okazało się, że stopa wzrostu spółki wzrośnie o 14 procent w 2024 rok, co przekłada się na plany zarobienia około 9 miliardów dolarów.Informator wysnuł więc teorię, że wydawca planuje wypuścić wtedy na rynek naprawdę ogromny projekt. Jedyną logiczną opcją - będącą w stanie wygenerować tak astronomicznych rozmiarów przychód - wydaje się więc GTA 6. Prognozuje się, że gra ujrzy światło dzienne przed 31 marca 2024 roku.

Oczywiście mówimy tu o plotkach, które nie muszą mieć swojego potwierdzenia w rzeczywistości. Warto jednak wspomnieć, iż to nie pierwsza sytuacja, kiedy za termin debiutu GTA 6 podaje się 2024 rok. Coś może być więc na rzeczy.

 

Czekacie na GTA 6? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.