Premiera Fallout 4 na polskim YouTube!

Premiera Fallout 4 na polskim YouTube!

Wczoraj swoją premierę miała już czwarta odsłona kultowej post apokaliptycznej serii Fallout. Gra ma już ponad 18 lat, a od premiery trzeciej części minęło ponad 2580 dni czyli 7 lat!

Fabuła Fallouta 4 rozpoczyna się na przedmieściach amerykańskiego Bostonu, na kilka chwil przed tragicznym w skutkach wybuchem nuklearnym. Podczas krótkiego wstępu poznajemy rodzinę bohatera i kreujemy naszą postać (mężczyzny lub kobiety), dokonując zmian w wyglądzie zewnętrznym oraz przydziału punktów umiejętności. Chwilę później następuje wspomniany wybuch, po którym nasz protagonista rozłącza się z rodziną i trafia do przeciwatomowego schronu nr 111. Akcja właściwa zaczyna się 200 lat później, kiedy kontrolowana przez nas postać wychodzi ze schronu na powierzchnię i rozpoczyna walkę o przetrwanie w nieprzyjaznym, postapokaliptycznym środowisku. (Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27518 )

Na kilka tygodni przed premierą, Rock wraz z Rojem pojechali do USA, a dokładnie do Bostonu by odwiedzić miejsca odwzorowane w najnowszej produkcji studia Bethesda. Playlista z vlogami dostępna TUTAJ.

12087288_1053167761383502_9215394651516610251_o

Sama produkcja była bardzo wyczekiwana przez polską społeczność YouTube. Jednak mimo wszystko premiera najnowszego Call Of Duty Black Ops 3 przyćmiła premierę Fallout 4. Poza Rojem oraz Rockiem swoje serie nagrywają Tivolt oraz CTSG, a Izak oraz Maciej Dąbrowski z kanału Z Dupy streamują na swoich kanałach Twitch.

Poniżej możecie obejrzeć gameplay od CTSG:


W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!