Poznaliśmy zwycięzców programu

Poznaliśmy zwycięzców programu "Twoje 5 Minut"

Dziś na YouTube trafił wyczekiwany finał programu "Twoje 5 Minut" od Friza. Zwycięzcy show otrzymali roczny kontrakt influencerski oraz zasilą GENZIE, czyli nowy projekt od Ekipy. Kto taki wygrał tę nagrodę? Tego dowiecie się w tym artykule.


UWAGA: poniższy wpis zawiera spoilery!


Bartek, Hania, Faustyna i Loczek - tak prezentował się skład dzisiejszego finałowego odcinka. W ostatnim T5M z programem niespodziewanie pożegnał się Mateusz, który był jednym z faworytów widzów do wygrania show. W dzisiejszym odcinku, uczestnicy mieli za zadanie stworzyć jeden wspólny materiał, a także zaprezentować to, co nagrywali swoją kamerą przez ostatnie dni trwania programu.

Oba projekty zostały ocenione przez jury - Friza oraz Wujka Łukiego, którzy nie szczędzili dziś samych pozytywnych słów na temat wszystkich uczestników finału. Zwycięzców mogło być jednak tylko dwóch... a przynajmniej taka była formuła programu. Ze względu na wysoki poziom prezentowany przez uczestników, uległa ona finalnie zmianie, a do projektu GENZIE przeszły aż trzy osoby. Zwycięzcami T5M zostali tym samym: Hania, Faustyna oraz Bartek. Projekt GENZIE oficjalnie wystartuje już za tydzień, a zasilą go wspomniany zwycięzcy, którzy zajmą trzy z czterech pokojów w wielkim domu. Jak wspomniał kiedyś Karol, nowe miejsce ma przebić od strony wizualnej aktualny dom Ekipy Friza. Czego więcej możemy się spodziewać? Nie pozostaje nam nic więcej, jak czekać na pierwsze odcinki projektu GENZIE.

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)

Zgadzacie się z werdyktem jurorów w finale? Czy wasi faworyci zasilą projekt Friza? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.