Poznaliśmy zwycięzcę pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Poznaliśmy zwycięzcę pierwszego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Pierwszy sezon Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends dobiegł końca! Po wczorajszych, pełnych emocji spotkaniach poznaliśmy jego zwycięzcę.
Wczorajszy dzień rozpoczął się od półfinałowego spotkania Team DPD z Pompa Teamem o godzinie 14:00. Ekipa Kubona dosłownie zdominowała PT. To oni dyktowali warunki i ostatecznie wygrali spotkanie 2:0 awansując tym samym do finału.

Drugim meczem półfinałowym było spotkanie pomiędzy teamem e-Meryci, a AGO Gaming. Tu emocji było już znacznie więcej z tego względu, że mecz był po prostu wyrównany. Początkowo lepiej prezentowało się AGO, które wygrało pierwszą mapę. Na następnych doczekaliśmy się wyrównania ze strony e-Merytów. Ostatecznie właśnie oni wygrali 2:1 i dostali się do wielkiego finału.

Finał pomiędzy e-Merytami, a Teamem DPD rozpoczął się pewną dominacją tych pierwszych. Po pewnym czasie było już pewne to, że pierwsza mapa zostanie przez nich wygrana, tak też się stało. W drugiej odsłonie spotkania Team DPD starał się naprawić błędy z pierwszej mapy. To jednak nie pomogło i e-Meryci wygrali cały mecz zdobywając tym samym pierwsze miejsce w pierwszym sezonie Polskiej Ligi Esportowej w LoL!

Tak ostatecznie wygląda tabela wyników pierwszego sezonu PLE w League of Legends:Już jutro ostateczna faza PLE w CS:GO! Tak prezentują się spotkania półfinałowe. Po tym jak dowiemy się kto został zwycięzcą pierwszego sezonu, możecie spodziewać się artykułu na naszej stronie.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.