Poznaliśmy prawdopodobną datę zapowiedzi Battlefield 6

Poznaliśmy prawdopodobną datę zapowiedzi Battlefield 6

Na oficjalnym profilu marki Battlefield na Twitterze ukazał się post sugerujący, że już w czerwcu doczekamy się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony popularnej serii gier wideo.


Od premiery Battlefield 5 minęły trzy lata. Przez ten czas użytkownicy zastanawiali się jak długo będzie trzeba czekać na kolejną część cyklu. Od pewnego czasu w sieci pojawiają nieoficjalne przecieki dotyczące "szóstki", lecz ze strony deweloperów nie usłyszeliśmy jeszcze nic konkretnego.

Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak na to to, że już w najbliższym miesiącu doczekamy się pierwszej oficjalnej zapowiedzi gry Battlefield 6. Na oficjalnym profilu marki na Twitterze opublikowany został post niewątpliwie wskazujący na coś wielkiego, co nadejdzie w czerwcu.

 Większość osób raczej nie ma już wątpliwości, że chodzi o kontynuację serii Battlefield. Społeczność domyśla się, iż produkcja zapowiedziana zostanie na wirtualnej imprezie EA Play Live, lecz wydawca jeszcze nie ogłosił wydarzenia.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać jakichkolwiek wieści od studia DICE. Według zapowiedzi - kolejna odsłona ma być czymś naprawdę ogromnym.

 

Czekacie na Battlefield 6? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.