Poznaliśmy nowy skład Team X

Poznaliśmy nowy skład Team X

Od kilku dni w internecie pojawiały się spekulacje dotyczące przyszłości Teamu X. Dziś poznaliśmy oficjalnie członków trzeciej odsłony popularnego projektu YouTuberów. 


W pierwotnym Teamie X na ekranach mogliśmy oglądać Julię Kosterę, Lexy, Marcina Dubiela, Kacpra Błońskiego i przewodniczącego projektu - Stuarta Burtona znanego w społeczności YouTube jako Stuu. Do składu należał także mały Xavier, który jednak rzadko, a później już wcale nie występował na filmach. Pod koniec trwania projektu dowiedzieliśmy się o problemach, które tworzą się pomiędzy domownikami i agencją Spotlight. Finalnie część influencerów odeszła, a do teamu dołączyła Natsu, która została przewodniczącą kolejnej odsłony przedsięwzięcia.

Team X2 tworzyli natomiast: Julia Żugaj, Monika Kociołek, Cezary Nykiel znany jako Czaro, Krzysztof Lekstan czyli Leksiu, Maciej Ejsmont - Sheo, Patrycja Mołczanow i jak wcześniej wspominaliśmy - kierująca projektem Natsu. W drugiej odsłonie przedsięwzięcia również nie zabrakło afer. Konsekwencją jednej z nich było odejście z teamu Leksia. Aktualnie jednak cały skład uległ zmianie, a w trzeciej odsłonie zobaczymy nieznane wcześniej w świecie influencerów i YouTuberów twarze.

Jak możemy dowiedzieć się z filmiku pokazującego nowych członków Teamu X, będą to: Róża Wojtczak, Bartek Szydlik, Kuba Hrapkowicz, Dawid Sagan, Kamila Łapa, Klaudia Sadownik i Emilka Kostyk. Są to przede wszystkim influencerzy, którzy w pewnym stopniu zdobyły wcześniej popularność na TikToku. 

Jak myślicie, czy ich osobowości sprawdzą się w świecie, do którego właśnie wkraczają? Dajcie znać w komentarzach.


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.