Poznaliśmy datę premiery serialu The Last of Us

Poznaliśmy datę premiery serialu The Last of Us

Już na początku przyszłego roku doczekamy się debiutu serialu The Last of Us bazującego na bardzo popularnej serii gier wideo. Poznaliśmy konkretną datę premiery, a przy okazji zobaczyliśmy nowy plakat promocyjny.


Kilka dni temu byliśmy świadkami przecieków, które zdawały się wskazywać na moment ukazania się pierwszego odcinka produkcji The Last of Us. Cóż, doniesienia okazały się prawdziwe - potwierdzili o tym bowiem sami przedstawiciele platformy HBO Max niewidzący raczej sensu w utrzymywaniu już wyjawionej tajemnicy.

Okazuje się, że emisja The Last of Us na platformie HBO Max rozpocznie się już 16 stycznia 2023 roku. Oznacza to, że fani kultowego cyklu nie będą musieli czekać na premierę serialu zbyt długo. To bez wątpienia dobra wiadomość.Poza tym doczekaliśmy się prezentacji nowego plakatu promocyjnego, na którym widzimy m.in. Joela (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey) chodzących po zgliszczach. Warto przy okazji przypomnieć, że dotychczasowe teasery produkcji były przyjmowane przez społeczność dosyć pozytywnie.

Źródło: HBO


Gracze chwalili producentów za zgodność z wirtualnym światem oraz genialną grę aktorską Pascala. Zresztą, za serial odpowiadają uznane osoby - Craig Mazin (serial Czarnobyl) oraz twórca gry The Last of Us, Neil Druckman.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że HBO spełni oczekiwania internautów. Te są bardzo wysokie.

 

Czekacie na serial The Last of Us? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.