Poznaj YouTubera #5 - NRGeek

Poznaj YouTubera #5 - NRGeek

Witajcie w kolejnym artykule z serii "Poznaj YouTubera". Pora przedstawić kolejnego twórcę, którego warto oglądać, a wiele osób mogło o nim jeszcze nie słyszeć. Tydzień temu mieliście okazję poznać kanał MówPoLucku, a ci z Was, którzy jeszcze tego nie zrobili, mogą to zrobić klikając w nick tego twórcy. Wraz z kolejnym weekendem pora na kolejnego YouTubera, a w tym tygodniu prawdziwy weteran YouTube, czyli NRGeek!


nrgeek

NRGeek regularnie publikuje filmy na YouTube już od czterech lat. Zawartość jego kanału to rzetelne recenzje, luźne pogadanki, prezentacje sprzętów i wiele innych, ciekawych materiałów skupionych wokół tematyki gamingowej. Twórca ten opublikował na swoim kanale aż 954 filmy, które łącznie zostały obejrzane ponad 30 000 000 razy. Najbardziej wyczekiwaną przez widzów i najpopularniejszą serią na kanale NRGeeka jest niewątpliwie seria "Zagrajmy w Crapa". To właśnie dzięki tej serii twórca dotarł do szerszej publiczności. A to wszystko za sprawą zabawnego i cynicznego sposobu prowadzenia serii przez NRGeeka.

zagrajmy-w-crapa Odcinki "Zagrajmy w Crapa" zawsze osiągały bardzo przyzwoitą ilość wyświetleń.


Warto też wspomnieć o muzycznej twórczości NRGeeka. Jest on pasjonatą polskiego rapu i sam tworzy muzykę tego gatunku  pod pseudonimem "Kamikaze". Na początku tego roku, twórca ten opublikował swoją ostatnią płytę pt."Ostatni Raz". Możecie jej posłuchać tutaj:Wszystkie filmy NRGeek'a prowadzone są w nieudawany, naturalny sposób i twórca jest w nich po prostu sobą. Każdy materiał jest profesjonalny w treści, a przy tym zawiera odpowiednią do tematu dawkę niewymuszonego humoru. Jeżeli interesują was gry i nowinki technologiczne z pewnością powinniście poświęcić temu twórcy chwilę uwagi! Kliknijcie tutaj, aby przejść na jego kanał.

Zwiastun twórczości NRGeeka obejrzycie poniżej:Czy słyszeliście już wcześniej o tym twórcy, a może poznaliście go właśnie teraz? Jeżeli znacie innych twórców wartych polecenia dawajcie nam znać w komentarzach :D


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Poznaj YouTubera #15 - Turpat

Mały twórca warty polecenia #19 - Nieantyfan

Poznaj YouTubera #14 - Astrofaza

Poznaj YouTubera #13 - Arlena Witt

Poznaj YouTubera #12 - GamerSpace

Poznaj YouTubera #11 - Kaftann