Poznaj YouTubera #8 - Vroobelek

Poznaj YouTubera #8 - Vroobelek

W "Poznaj YouTubera" zdecydowanie zbyt rzadko pojawia się płeć piękna. Zapewne dlatego, że często kojarzy się ona z kanałami dotyczącymi robienia makijażu i mody, które przypisane są do wąskiej grupy naszych czytelników. Są jednak takie kanały kobiece, które przyciągną każdą osobę, czego dowodem jest dzisiejsze "Poznaj YouTubera #8" z kanałem Vroobelek w roli głównej!


Zapewne część z Was zapyta kim właściwie jest Vroobelek? Jest ona YouTuberką o niezwykle barwnym charakterze. I niech nie zmyli nikogo fakt, że w każdym filmie używa innego koloru szminki, to nie jest kolejny kanał poświęcony robieniu makijażu. Jej materiały są uniwersalne, tworzone zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, dla młodszych oraz dla starszych. Jej kanał na ten moment subskrybują już ponad 173 tysiące osób, a tak wyglądają dokładne statystyki dotyczące wieku widzów Vroobelka:

vroobelek-lata

Jaka jest właściwie tematyka jej kanału? Taka jaką zechce mieć. Weronika, bo tak właśnie na imię ma Vroobelek, nagrywa o czym chce, a na jej kanale znajdują się vlogi na wiele ciekawych i życiowych tematów. Ich twórczyni jest niezwykle pozytywną osobą, której naprawdę bardzo przyjemnie się słucha.Jednak co sprawia, że ten kanał tak miło się ogląda? Pewnie to, że Weronika po prostu jest sobą i nikogo nie udaje. Ignoruje hejterów, nie ogląda się za siebie i robi po prostu to co lubi. I mimo, że na jej kanale nie ma jeszcze zbyt wielu filmów, Vroobelek zdobyła już serca niemal dwustu tysięcy widzów.Weronika została nawet nominowana do nagrody "odkrycia roku" na gali Grand Video Awards 2016 obok takich twórców jak Krzysztof Gonciarz, Gargamel, czy TheUnboxall.

Materiały Vroobelka odnoszą się do naprawdę przeróżnych tematów. Właśnie dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. Niezależnie od płci czy wieku. Zachęcamy Was do zapoznania się z tym kanałem!

ZNASZ JUŻ KANAŁ "MOCNY VLOG"? KONIECZNIE SPRAWDŹ POPRZEDNI ARTYKUŁ Z SERII "POZNAJ YOUTUBERA", KLIKAJĄC TUTAJ.


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Poznaj YouTubera #15 - Turpat

Mały twórca warty polecenia #19 - Nieantyfan

Poznaj YouTubera #14 - Astrofaza

Poznaj YouTubera #13 - Arlena Witt

Poznaj YouTubera #12 - GamerSpace

Poznaj YouTubera #11 - Kaftann