Poznaj YouTubera #7 - MocnyVlog

Poznaj YouTubera #7 - MocnyVlog

Weekend oznacza kolejny kanał, który przedstawiamy wam w ramach serii "Poznaj YouTubera". Tydzień temu mieliście okazję poznać gamingowy kanał - Hallack5. Dziś czas na małą odskocznię od gier, aby zaprezentować Wam produkcje zdecydowanie jednego z najlepszych polskich vlogerów. Mowa tu o nikim innym jak "MocnyVlog".


Szafa - bo tak brzmi pseudonim tego twórcy, swój kanał na YouTube założył w kwietniu 2012 roku. To właśnie wtedy rozpoczął serię vlogów, które pojawiały się średnio co kilka dni. Większość z nich była początkowo nagrywana wyłącznie w samochodzie.

Po jakimś czasie na kanale Szafy zaczęły pojawiać się materiały dotyczące Fast Foodów, czyli nieodłącznego elementu tego YouTubera. Twórca korzysta z tzw. "fast food'owej diety". Dzięki niej potrafi zrzucić na wadze, a do tego ma możliwość posmakowania przeróżnych potraw. MocnyVlog to także fan piekielnie pikantnych potraw. Jakiś czas temu spróbował najpikantniejszej papryki na świecie:

7 sierpnia Szafa osiągnął próg 100 tysięcy subskrypcji na kanale MocnyVlog. W materiale z tej okazji, YouTuber podziękował swoim widzom i przyznał, że YouTube wciągnął go "arcymocno". W filmie powiedział też skąd wzięła się jago zajawka na tworzenie vlogów.

Przy okazji sukcesu Szafy, warto wspomnieć o jego filmie, który wręcz viralowo (jak na polskie standardy) obiegł Internet. Mowa tu o materiale, w którym twórca opowiada o tym w jaki sposób dostał 20 punktów karnych i mandat na 1000 złotych.

Szafa nie byłby sobą gdyby nie podróże. Już nie raz wziął zarówno nas jak i kamerę ze sobą w znane na całym świecie miasta. Był m.in. w: Bangkoku, Tokio, Nowy Jork, Teheranie czy Dubaju. Do playlisty z podróżami przejdziecie klikając tutaj.

Życiu Szafy towarzyszy także technologia. Mimo tego, tylko czasami wspomina on o niej na swoich vlogach. Wszystko dlatego, że sam prowadzi być może znany wam już kanał - TestHub. To właśnie tam publikuje prezentacje, testy i oceny różnego rodzaju sprzętu. Od małych gadżetów, przez głośniki, po telefony czy laptopy. W ostatnich tygodniach, jedynym z najchętniej oglądanych filmów na tym kanale była prezentacja chińskiego smartfona - Xiaomi Mi5.

Mimo odskoczni w postaci podróży i technologii, obecnie twórca znany jest głównie z daily vlogów - czyli materiałów z jego życia, które pojawiają się codziennie. Taki format na jego kanale przyczynia się do tego, że jego stałych widzów jest coraz więcej, a wyświetleń na kanale cały czas przybywa. Co znajdziemy w daily vlogach Szafy? Oczywiście jedzenie -głównie fast foody, do tego codzienne przygody (czasem i perturbacje jego dotyczące), ale także świetne przesyłki od widzów. Są to listy, pamiątki z wakacji jak i oryginalne i niespotykane w naszym kraju przekąski czy napoje (bardzo często energetyzujące).

Najnowszy odcinek daily vloga Szafy obejrzycie poniżej. Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się u vlogera w kolejnych dniach, zachęcamy Was do zostawienia subskrypcji na jego kanale. Naprawdę warto!

Na ten moment Szafę subskrybuje ponad 136 tys. osób. Na jego kanale pojawiło się do tej pory 786 materiałów, które zostały obejrzane łącznie ponad 50 milionów razy. Życzymy mu powodzenia w dalszej twórczości na YouTube. Naprawdę dobra robota!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.