Poznaj YouTubera #6 - Hallack05

Poznaj YouTubera #6 - Hallack05

Witajcie w kolejnym artykule z cyklu „Poznaj YouTubera”. Mamy kolejny weekend, więc i kolejny kanał, który warto oglądać, a mogliście o nim nic nie wiedzieć. W ostatnim tygodniu zaprezentowaliśmy Wam kanał NRGeek'a, natomiast dzisiaj, przyszło nam przedstawić prawdziwego, growego czołgistę - Hallack'a!


4047c3ec155a4f3685b946bec6c39d89
Tytułowy twórca, rozpoczął karierę YouTubera na początku 2013 roku, a głównym tematem jego kanału, który do teraz nie został odstawiony, jest gra World of Tanks. Hallack, na swoim koncie posiada już ponad dwa i pół tysiąca filmów, z czego obejrzeć możemy materiały z wypraw w poszukiwaniu zabytków, historyczne ciekawostki, czy nawet związane z numizmatyką (badanie monet i banknotów). Jednak najbliższą twórcy i najpopularniejszą wśród publiczności serią, jest na pewno wyżej wymieniony gameplay. Poniżej możecie zobaczyć jeden z jego pierwszych filmów, który dobrze wprowadza w content kanału.


Pierwszą, a zarazem jedną z ważniejszych serii z World of Tanks jest tzw. „Pod lupą”, w której YouTuber w dość szczegółowy sposób opisuje dany pojazd pancerny. Dokładne omówienie pancerza, słabych i mocnych punktów oraz tzw. strzałów za zero, a na koniec, czy warto wydać na ten czołg zarobione pieniądze. Są to informacje, których nie sposób szukać w grze, a mogą stać się przydatne każdemu czołgiście.

Drugą, bardzo dobrze znaną serią Hallacka, jest „Szkoła czołgisty”. Twórca prezentuje w niej swoje taktyki oraz sposoby poruszania się po mapach gry, omawia zalety i wady pojazdów, a także pokazuje różne ułatwienia podczas rozgrywki dla początkujących. Pojawiło się wiele ciekawych odcinków z tej serii. Między innymi o zatrzymywaniu przeciwnika, bezpiecznym zbliżaniu się do niego, czy dobrym ustawieniu pojazdu, by nie narazić na ostrzał przodu i wrażliwych części czołgu.

Od dłuższego czasu, oprócz gier komputerowych, Hallack nagrywa też materiały z codziennych spacerów i wypraw, często rowerowych. Często udaje się na przejażdżki w poszukiwaniu porzuconych czołgów, które specjalnie dla widzów opisuje pod względem funkcji jakie dany pojazd spełniał w bitwie i nie tylko...

Czy słyszeliście już wcześniej o tym twórcy, a może poznaliście go właśnie teraz? Jeżeli znacie innych twórców wartych polecenia, czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Poznaj YouTubera #15 - Turpat

Mały twórca warty polecenia #19 - Nieantyfan

Poznaj YouTubera #14 - Astrofaza

Poznaj YouTubera #13 - Arlena Witt

Poznaj YouTubera #12 - GamerSpace

Poznaj YouTubera #11 - Kaftann