Powstanie profesjonalna drużyna Izaka w CS:GO!

Powstanie profesjonalna drużyna Izaka w CS:GO!

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o zagraniu w profesjonalnej drużynie e-sportowej i zmierzeniu się z zawodnikami z całego świata-to właśnie teraz może to być Twoja szansa. Wszystko za sprawą akcji organizowanej przez Izaka, która ma na celu wyłonienie spośród widzów Piotrka najlepszych czterech graczy gry Counter Strike: Global Offensive.


O całej sprawie Izak poinformował w najnowszym filmie. Jego zadaniem będzie skompletowanie zawodników do ekipy, która najpierw wybierze się z Piotrkiem do słonecznej Barcelony na "bootcamp", a później pojedzie na finały rozgrywek, które będą miały miejsce w Szwecji. Oprócz wyjazdów uczestnicy otrzymają także laptopy gamingowe warte ponad 15 tysięcy złotych. Więcej informacji znajdziecie w filmie:Izak nie jest jedyną osobą, która została zaproszona do wystawienia swojej ekipy. Poza Piotrkiem na turnieju pojawią się między innymi były gracz Ninjas in Pyjamas i FaZe Clanu- Maikelele czy AdreN- zawodnik znany z występów w Team Liquid. Aby zagrać z Izakiem oraz poznać światowe gwiazdy gry Counter Strike należy posiadać 10 level w serwisie Faceit i trzeba znajdować się wśród zawodników, którzy posiadają rangę Global Elite. Pierwsze castingi do drużyny zaczynają się już dzisiaj, a zmagania uczestników można podglądać na transmisji prowadzonej na kanale Izaka.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU O IZAKU!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.