Powstał nowy gadżet dla graczy. Jest nim... masażer do rąk

Powstał nowy gadżet dla graczy. Jest nim... masażer do rąk

Gadżetów dla graczy stale przybywa, a my co kilka miesięcy słyszymy o nowych pomysłach firm za nie odpowiedzialnych. Tak jakiś czas temu zaprezentowano m.in. nakładki na palce dla graczy czy łóżko dla graczy. Za to drugie odpowiedzialna była japońska firma Bauhutte, która teraz zaprezentowała kolejne urządzenie. Jesteście ciekawi jakie?


Japońska firma przedstawiła masażer do rąk. Ma on sprawić, że dłonie będą zawsze gotowe do rozpoczęcia gry, obniżając w ten sposób ryzyko powstania kontuzji dłoni. Te wśród graczy, którzy spędzają wiele godzin dziennie z rękoma na myszce i klawiaturze, bywają niestety częste, co spowodowane jest nienaturalnym ułożeniem dłoni oraz napinaniem niektórych mięśni, prowadzącym do przeciążenia.

Źródło: Bauhutte


Gamingowy masażer od Bauhutte jest zaprojektowany tak, aby zmieścił się na każdym biurku. W jego wnętrzu znajduje się 15 poduszek powietrznych, które masują dłoń w różnych trybach, a także ją ogrzewają. Obecnie urządzenie dostępne jest jedynie na stronie internetowej producenta, a jego cena wynosi ok. 560 złotych.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.