Powstaje remake

Powstaje remake "Domu z papieru". Premiera już wkrótce na Netflixie

Właśnie otrzymaliśmy pierwszy trailer remake'u "Domu z papieru". Akcja serialu rozegra się w Korei Południowej. Premiera produkcji już wkrótce!


W grudniu ubiegłego roku otrzymaliśmy ostatni sezonu "Domu z papieru". Hiszpański serial był hitem i choć zapewniono jest, że to koniec przygód Profesora i spółki, jasne było, że wkrótce otrzymamy produkcje związane z popularnym serialem. Jak się okazuje, długo nie musieliśmy czekać, ponieważ w Korei Południowej powstaje właśnie remake serii. Trailer produkcji trafił właśnie do sieci, a premiera pierwszych epizodów serialu ma nastąpić już wkrótce na Netflixie.


Serial "Money Heist: Korea - Joint Economic Area" opowie niemal identyczną historię, co oryginał. Najbardziej istotne zmiany dotyczą obsady oraz całej scenografii produkcji. Nikogo jednak nie dziwi fakt, że remake powstaje akurat w Korei Południowej. Netflix zapowiedział bowiem, że tylko w tym roku zrealizuje aż 25 produkcji w tym azjatyckim kraju.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.