Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Marka Outlast cieszy się sporą popularnością na całym świecie. Obie dotychczas wydane odsłony tejże serii przyjęły się wśród graczy naprawdę świetnie, co zapewne stało się głównym powodem tego, że twórcy nie zamierzają spocząć na laurach.


Red Barrels (studio odpowiedzialne za obie części horroru) zapowiedziało, że w kwestii tejże marki będzie już niedługo dziać się naprawdę sporo. Po pierwsze - w sieci pojawiło się ciekawe zdjęcie (co prawda nie przedstawiające praktycznie nic konkretnego, ale za to działającego na wyobraźnie) ukazujące kadr z produkcji gry Outlast na konsolę Nintendo Switch. Ta wersja ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło: www.facebook.com


Firma jak na razie nie podejmuje się produkcji trzeciej odsłony swojego hitu, lecz - jak już kilkukrotnie zapewniali - taka na pewno kiedyś się ukaże. W poście, do którego załączone było powyższe zdjęcie wyczytać jednak możemy, że twórcy pracują aktualnie nad pewnym "odrębnym doświadczeniem w świecie Outlasta". Nie mamy aktualnie żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, co planuje ekipa, lecz wiemy, że jeśli pracownicy uznają opracowywaną koncepcję za dobrą, to od razu się z nami swoim dziełem podzielą.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!