Powstaje nowa mapa do Among Us! Oto jej szczegóły

Powstaje nowa mapa do Among Us! Oto jej szczegóły

Jeden z deweloperów odpowiedzialnych za Among Us zdradził, że trwają prace nad nową - czwartą już - mapą. Ma ona wyróżniać się przede wszystkim rozmiarem. Data jej debiutu jest jednak na razie nieznana.


Nad Among Us pracują obecnie trzy osoby. Studio InnerSloth ma obecnie niezwykle trudne zadanie polegające nie tylko na walce z oszustami, ale także utrzymaniu zainteresowania grą. Do tego rzecz jasna potrzebne są regularne aktualizacje.

Już niedługo do produkcji zostanie wprowadzona nowa mapa. Na Twitterze zamieszczona została bowiem informacja, że "wygląda na to, że mapa 4 będzie większa niż Polus". Innymi słowy - gracze doczekają się nowej powierzchni do zabawy.Czy to dobrze? Zdania są podzielone. Część osób nie widzi sensu implementacji świeżych terenów, bo i tak większość osób gra wyłącznie na pierwszej mapie (również znajduję się w tym gronie). Z drugiej strony przyda się pewne urozmaicenie.

Może być jednak tak, iż tego typu krok wywoła większą falę oszustów - korzystanie z nielegalnych oprogramowań jest nieco łatwiejsze w przypadku obszerniejszych terenów. Deweloperzy stawiają więc sobie obecnie za priorytet walkę z cheaterami. Oby się to im udało!

 

Co sądzicie o pomyśle wprowadzenia czwartej mapy do Among Us? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.