Powstaje nowa gra o Wojowniczych Żółwiach Ninja

Powstaje nowa gra o Wojowniczych Żółwiach Ninja

Niedawno pojawił się zwiastun nowej gry o Wojowniczych Żółwiach Ninja - Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. Będzie to klasyczne beat’em up. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Dotemu.


Niezależne studio Dotemu - znane z gier takich jak Mercenary Kings czy Flinthookwypuściło zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. To klasyczna bijatyka w starym stylu, przewijana z lewej do prawej strony. Została stworzona na wzór swoich poprzedników: Teenage Mutant Ninja Turtles (1989) oraz Turtles in Time (1991).

Fabuła brzmi prosto: wojownicze żółwie ninja muszą kolejny raz powstrzymać diaboliczny plan Shreddera. Rozgrywka zaczyna się od napadu Bebopa i Rocksteady, którzy zbierają części potrzebne do realizacji planu. Będziemy mieli okazję odwiedzić kultowe lokalizacje znane z kreskówki np. kanały w Nowym Jorku czy Dimension X.

Źródło: Steam


Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge można grać zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji. Dzięki niemu razem z przyjaciółmi możecie się wcielić w każdego z czwórki braci! Grupę można stworzyć lokalnie, bądź za pośrednictwem Internetu.

Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. Wiadomo jednak, że ukaże się na PC i konsole. Posiadacze Nintendo Switch również mogą liczyć na wersję dla swojego urządzenia, chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. 


Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.