Masochista i Gargamel rzuceni na pierwszy ogień w powrocie

Masochista i Gargamel rzuceni na pierwszy ogień w powrocie "Zapytaj Beczkę"!

Od dawna wyczekiwany odcinek "Zapytaj Beczkę" niespodziewanie dzisiaj został opublikowany na kanale Krzysztofa Gonciarza. Seria po długim zastoju reaktywowana została w formie dobrze już znanych nam zastępstw. W najnowszym odcinku w rolę prowadzących wciela się dwóch znanych krytyków, a mowa tu o Mieciu znanym także jako "Masochista" oraz Gargamelu.


"Zapytaj Beczkę" to seria, którą Krzysztof Gonciarz prowadzi już od około 5 lat na swoim kanale komediowym o tej samej nazwie i to właśnie poniekąd ona przyczyniła się do wzrostu popularności jego osoby. Niestety 2 miesiące przerwy spowodowały, że fani zaczęli coraz to częściej wypytywać o datę premiery najnowszego odcinka. Krzysztof mimo wielkich chęci nie mógł niestety znaleźć czasu ze względu na prace, wyjazdy, realizacje projektów oraz oczywiście daily vlogi, o czym często wspominał w swoich materiałach.


W jednym ze swoich niedawno opublikowanych vlogów Krzysiek zapowiedział powrót "Zapytaj Beczkę" lecz w formie zastępstw, czyli krótko mówiąc prowadzącym odcinek jest innym twórca, który tak jak to miało miejsce dotychczas odpowiada na pytania widzów w swoi oryginalnym stylu. Nie jest to pierwszy raz kiedy seria ta gości znane i lubiane osobistości. Dotychczas mogliśmy gościnnie zobaczyć: Lisie Piekło, Dem3000, Mietczyński, Z Dupy, Ajgor Ignacy, Grupa Filmowa Darwin, Martin Stankiewicz, Cyber Marian, Ravgor, Wapniak czy Food Emperor.Dzisiaj niespodziewanie została opublikowany najnowszy sygnowany 123 numerem odcinek Zapytaj Beczkę, w którym ponownie w rolę prowadzącego wciela się Miecio oraz Gargamela. Swoje 5 minut miała tu także twórczyni kanału Lisie Piekło. Pierwszy twórca zapewne większości z was jest dobrze znany ze swoich streszczeń lektur szkolnych, które prowadzi wcielając się w wykreowaną przez samego siebie postać profesora "Niczego" oraz materiałów, w których bardzo dosadnie krytykuje polskie produkcje filmowe. Gargamel natomiast to do niedawna mało znany twórca, który mimo tego,  że tworzy już od kilku lat dopiero ostatnimi czasy zaczął zyskiwać na popularności. Jak dotąd rozgłos przyniosły mu produkcje, w których krytykuje zarówno dużych, jak i mniejszych twórców, mówiąc co nie pasuje mu w ich twórczości i w jakich sprawach się z nimi nie zgadza. Dwóch krytyków, którymi główną bronią jest sarkazm i dystans do siebie, jako prowadzący Zapytaj Beczkę? Dla nas to iście wybuchowe połączenie, które zapoczątkuje nową serię zastępstw wprowadzając tym samym trochę świeżości i kto wie, czy nie da to Krzysztofowi motywacji aby wreszcie powrócić do regularnego nagrywania swojego komediowego programu.Jak Wam spodobał się najnowszy odcinek z Mieciem i Gargamelem na czele?
Znaliście wcześniej prowadzących? Wolicie, aby Krzysztof prowadził "Zapytaj Beczkę", czy od czasu do czasu takie zastępstwa wam nie przeszkadzają?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu