Powrót weekendowego duetu Izak&Rojo

Powrót weekendowego duetu Izak&Rojo

Trzeba przyznać, że duet Izaka i Roja ogląda się wspaniale. Ich materiały zawsze trzymają wysoki poziom, a towarzystwo precyzyjnego Piotra i pozytywnie szalonego Patryka, chyba nigdy się nie znudzi! Chłopacy, po małej przerwie, postanowili wrócić do wspólnej zabawy i zmagań w duecie. O co dokładnie chodzi? Wszystko znajdziecie w naszym artykule!


Dość popularną serią na kanale Izaka jest „CSowe misje", w której twórca przechodzi przez kolejne misje z operacji „Bloodhound" w grze Counter Strike: Global Offensive. Wyzwania są różne, takie jak 60 fragów z Desert Eagle'a czy nawet misje fabularne. Co ciekawe, przez 22 odcinki, YouTuber nagrywał wszystko samodzielnie, lecz już od 23 części, w zmaganiach na polu bitwy pomaga mu Patryk Rojewski.
Niestety „CSowe misje" nie pojawiają się zbyt często. Ostatni ich materiał pojawił się 13 sierpnia 2016 roku, a od tego momentu minął ponad miesiąc czasu.
Na szczęście nie ma co się smucić, ponieważ jeszcze kilka dni temu twórcy zapowiedzieli powrót serii i wspólnego grania, a już dzisiaj na obydwu kanałach zostały opublikowane nowe filmy. Wszystko oczywiście, w ramach duetu przyjaciół. Na kanale Izaka pojawił się kolejny odcinek z CS'a, natomiast Rojo podzielił się z nami nową serią, jaką jest „Helldivers z Izakiem". Ogrywana przez nich gra to zręcznościowa strzelanka w realiach science-fiction, w której akcję obserwujemy z góry. Jest to miła odskocznia dla twórców, a na pewno dla ich widzów, którzy dawno nie widzieli podobnych gier tego typu na ich kanałach.

Przypominamy, że wspólne zmagania obojga YouTuberów możemy zobaczyć także w ich ostatnio rozpoczętej serii z gry Battlefield 1. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym, że owi twórcy podkładają głos do postaci w grze firmy „DICE", to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Do tej pory, gameplay z nadchodzącej produkcji mogliśmy obejrzeć w postaci kooperacji Roja i Rocka oraz trio Izak&Rock&Rojo, ale duet Patryka i Piotra może okazać się strzałem w dziesiątkę!


Co sądzicie o współpracy chłopaków? Podobają Wam się ich wspólne materiały? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl