Powrót weekendowego duetu Izak&Rojo

Powrót weekendowego duetu Izak&Rojo

Trzeba przyznać, że duet Izaka i Roja ogląda się wspaniale. Ich materiały zawsze trzymają wysoki poziom, a towarzystwo precyzyjnego Piotra i pozytywnie szalonego Patryka, chyba nigdy się nie znudzi! Chłopacy, po małej przerwie, postanowili wrócić do wspólnej zabawy i zmagań w duecie. O co dokładnie chodzi? Wszystko znajdziecie w naszym artykule!


Dość popularną serią na kanale Izaka jest „CSowe misje", w której twórca przechodzi przez kolejne misje z operacji „Bloodhound" w grze Counter Strike: Global Offensive. Wyzwania są różne, takie jak 60 fragów z Desert Eagle'a czy nawet misje fabularne. Co ciekawe, przez 22 odcinki, YouTuber nagrywał wszystko samodzielnie, lecz już od 23 części, w zmaganiach na polu bitwy pomaga mu Patryk Rojewski.
Niestety „CSowe misje" nie pojawiają się zbyt często. Ostatni ich materiał pojawił się 13 sierpnia 2016 roku, a od tego momentu minął ponad miesiąc czasu.
Na szczęście nie ma co się smucić, ponieważ jeszcze kilka dni temu twórcy zapowiedzieli powrót serii i wspólnego grania, a już dzisiaj na obydwu kanałach zostały opublikowane nowe filmy. Wszystko oczywiście, w ramach duetu przyjaciół. Na kanale Izaka pojawił się kolejny odcinek z CS'a, natomiast Rojo podzielił się z nami nową serią, jaką jest „Helldivers z Izakiem". Ogrywana przez nich gra to zręcznościowa strzelanka w realiach science-fiction, w której akcję obserwujemy z góry. Jest to miła odskocznia dla twórców, a na pewno dla ich widzów, którzy dawno nie widzieli podobnych gier tego typu na ich kanałach.

Przypominamy, że wspólne zmagania obojga YouTuberów możemy zobaczyć także w ich ostatnio rozpoczętej serii z gry Battlefield 1. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym, że owi twórcy podkładają głos do postaci w grze firmy „DICE", to zapraszamy do przeczytania naszego artykułu. Do tej pory, gameplay z nadchodzącej produkcji mogliśmy obejrzeć w postaci kooperacji Roja i Rocka oraz trio Izak&Rock&Rojo, ale duet Patryka i Piotra może okazać się strzałem w dziesiątkę!


Co sądzicie o współpracy chłopaków? Podobają Wam się ich wspólne materiały? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!