Izak wraca z

Izak wraca z "Progierkami" z CS:GO po blisko rocznej przerwie!

Ostatni odcinek z serii "Progierki" na kanale Izaka pojawił się niecałe 10 miesięcy temu. Od tego czasu rzadko mieliśmy okazję oglądać streamera grającego w CS:GO, jednak ostatnio Piotrek coraz częściej wraca do gry, która przyniosła mu tak dużą popularność. 


Dzisiaj na kanale Izaka pojawił się kolejny odcinek "Progierek", czyli zapisów z meczy CS:GO rozgrywanych przez YouTubera. Tym razem Piotrek postanowił podzielić się z widzami świetnym meczem w Polish Pro League. Po tak długim czasie sam twórca był zaskoczony tym, jak dobrze udało mu się zagrać. Oprócz Izaka w meczu możemy zobaczyć także między innymi Saja czy Destroja, którzy również prezentują swoje umiejętności w PPL'u.


Widzowie Izaka nie mogli być bardziej szczęśliwi z faktu, że twórca od jakiegoś czasu powraca do gry, z którą jest związany w największym stopniu. Na streamach w ostatnim czasie rządził między innymi Fortnite, więc fani CS:GO na pewno są zadowoleni z tej małej zmiany. Komentarze pod odcinkiem mówią same za siebie!
Fajnie że progrieki wróciły a dawno nie było ich a to moja ulubiona seria!

Fajnie ze postanowiłeś wrocić do csa. Szanuje to, że nagrywasz fortnite. Rozumiem, ze dobrze ci się w to gra. Ciesze sie ze wrociles to countera, bo to wlasnie dzieki tej grze stales sie popularny.

Wrócił stary dobry Izak :)

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.