Po miesiącach oczekiwań wraca Paintball z Rojem!

Po miesiącach oczekiwań wraca Paintball z Rojem!

Wielu fanów zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy, czyli między innymi widzowie Rosjona, z niecierpliwością wypytywało twórcę, kiedy kolejna edycja jego sportowej inicjatywy. Po miesiącach oczekiwań w końcu doczekaliśmy się zaproszenia na kolejną bitwę na polu paintballowym!


Spora część osób czuje lekki niedosyt po 5. sezonie, który liczył jedynie 3 spotkania, a odbyły się one w Lublińcu, Wrocławiu i Tychach. Mimo tego fani świetnie się bawili, a żaden z nich nie wyszedł z pustymi rękoma. Jeśli kiedykolwiek byliście na Paintballu z Rojem, to wiecie, że nie można narzekać na nudę. Tak będzie i tym razem, gdyż zapowiedziano XXXIII edycję, otwierającą jednocześnie 6. sezon. Odbędzie się ona od 21 do 22 kwietnia tego roku na sprawdzonym i zmodernizowanym już polu w Uniejowie, niedaleko Łodzi.Co na miejscu? Prócz głównego celu wydarzenia, jakim jest gra w paintball, uczestników czekają różne atrakcje, między innymi tradycyjne nagrywanie wstępniaków pod relację z eventu. Jak zawsze będzie też czas na zdjęcia i autografy z Rojsonem, który nie zapomni o masie nagród dla swoich widzów. Nie zabraknie też licznej grupy The Shielders, która nieustannie pomaga i dba o dobrą atmosferę w każdym meczu (jak i poza nim) od kilku edycji. W ramach relaksu po dniu zaciekłych batalii, uczestnicy otrzymają wstęp na Termy Uniejów, gdzie będą mogli zregenerować swoje siły.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały poprzednie edycje Paintballu z Rojem, mamy dla Was playlistę, gdzie znajdują się wszystkie relacje z wcześniej odbytych imprez. Link do niej znajdziecie TUTAJ.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.