Powrót kanału "Ja,Rock!"

Powrót kanału "Ja,Rock!"

JaRock to strona, która łączy ponad 40 popularnych streamerów, którzy codziennie nadają na żywo na platformach Twitch lub Hitbox. Dla niektórych może być to zaskoczeniem, a dla innych nie, ponieważ oprócz strony, ekipa posiada także własny kanał na YouTube o nazwie "Ja,Rock!". Na kanale dotychczas pojawiały się tylko powtórki z live. Drużyna postanowiła rozruszać jak to sama mówi "JaRockowy YouTube" odświeżając kanał nowymi pomysłami. Co wymyślili?


Ekipa po 3 miesiącach przerwy, podała ostatnio planowane przez nich nowe serie. Jest to między innymi tzw. "Wycinek", czyli krótkie wypowiedzi JaRockowców na konkretny temat wycięte z ich livestreamów. Zaprezentowali od razu pierwszy odcinek z tej serii, w którym możemy usłyszeć wypowiedź Rocka o popularnych oddshotach.
Na kanale pojawiać się będzie także "The Best Off JaRock", czyli cotygodniowe podsumowanie najciekawszych i najśmieszniejszych sytuacji z live. Zapowiedziane zostało też "The Best off" z konkretnych wydarzeń, np. meczów gwiazd, współpracy z markami, czy wydarzeń które sami organizują.
jarock_baner Ekipa JaRock na banerze YouTube!

Twórcy proszą, by podsyłać im propozycje innych serii oraz pokazują w jaki sposób można pomóc w budowaniu kanału. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc kanał podsyłając fragmenty do "wycinek", wystarczy napisać na mail - [email protected] wpisując w tytuł „Fragmenty LIVE – JaRock YT”i podając bezpośredni link do fragmentu lub do przygotowanego filmiku na Youtube (ustawionego jako niepubliczny).


Natomiast jeśli ktoś miałby ochotę na większą współpracę lub chciał stworzyć funny moments, wystarczy napisać na mail - [email protected] wpisując w tytuł „Współpraca – JaRock YT”. Ekipa zapewnia, że widzowie odegrają sporą rolę w tworzeniu kanału, dlatego już teraz proszą ludzi o pomoc, by stworzyć jak najwięcej dobrych materiałów.


Co o tym wszystkim myślicie? Czy JaRock da radę odświeżyć kanał z nowymi pomysłami? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.