Powrót GTA!

Powrót GTA!

Nadszedł ten moment... Rezigiusz po dłuższej przerwie dodał 12-minutowy filmik z GTA V! Po ostatnim odcinku, który nagrał miesiąc temu wiele się zmieniło. Ogromny patch wprowadził wiele unowocześnień i urozmaiceń. Update z 15 marca dodaje między innymi nowe bronie, nowe ubrania i wiele tatuaży a to ty część z nich!


Remek nie chcąc być zacofanym w świecie Grand Theft Auto postanawia w tym krótkim filmiku zaprezentować kilka zmian oraz opowiedzieć o zmianach dotyczących tej gry, o których sam do dnia nagrania filmu nie miał pojęcia.


ZADANIE


Remigiusz próbuje przebrać się w nieco inny strój. Sprawdźcie, jaki szyk mody będzie dominował na jego kanale w 2016 roku!


Po wielu miesiącach Rezi ponownie spotyka swoją wybrankę... Czerwony Progen T20! Razem z nią wyruszają na romantyczną podróż, w której nasz YouTuber nie szczędzi jej prezentów i miłych słów. Jeżeli chcecie zobaczyć gdzie dojechali i co robili sprawdźcie na kanale!Oglądaliście GTA u Remka? Co Wam się w tej serii najbardziej podoba?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!