Powrót GTA!

Powrót GTA!

Nadszedł ten moment... Rezigiusz po dłuższej przerwie dodał 12-minutowy filmik z GTA V! Po ostatnim odcinku, który nagrał miesiąc temu wiele się zmieniło. Ogromny patch wprowadził wiele unowocześnień i urozmaiceń. Update z 15 marca dodaje między innymi nowe bronie, nowe ubrania i wiele tatuaży a to ty część z nich!


Remek nie chcąc być zacofanym w świecie Grand Theft Auto postanawia w tym krótkim filmiku zaprezentować kilka zmian oraz opowiedzieć o zmianach dotyczących tej gry, o których sam do dnia nagrania filmu nie miał pojęcia.


ZADANIE


Remigiusz próbuje przebrać się w nieco inny strój. Sprawdźcie, jaki szyk mody będzie dominował na jego kanale w 2016 roku!


Po wielu miesiącach Rezi ponownie spotyka swoją wybrankę... Czerwony Progen T20! Razem z nią wyruszają na romantyczną podróż, w której nasz YouTuber nie szczędzi jej prezentów i miłych słów. Jeżeli chcecie zobaczyć gdzie dojechali i co robili sprawdźcie na kanale!Oglądaliście GTA u Remka? Co Wam się w tej serii najbardziej podoba?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Projekt Session - następca popularnego Skate?

Belgia uznała lootboxy w grach za hazard!

Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Kultowe Neverwinter Nights powróci w odświeżonej odsłonie!

Nowe ikony rang w Counter-Strike: Global Offensive!

Zobacz co działo się na Golden Joystick Awards 2017!