Powrót Back to Glory na kanale PLKD!

Powrót Back to Glory na kanale PLKD!

Mimo że największe ligi piłkarskie w Europie mają obecnie wakacje to wielka piłka nie odpoczywa na YouTube. PLKD, jeden z największych YouTuberów w Polsce zajmujących się grą piłkarską FIFA, mający na swoim kanale obecnie niespełna pół miliona subskrybentów, powrócił z jedną ze swoich flagowych serii - Back to Glory.
Patrząc na aktywność PLKD widać, że młody YouTuber nie próżnuje, a materiały na jego kanale pojawiają się niezwykle często. O powrocie serii dało się usłyszeć już tu i ówdzie od jakiegoś czasu, szczególnie po wygraniu przez niego ligi pierwszej w trybie FUT. Obecnie będzie to już trzeci sezon Back to Glory. I tym razem w Fifie 17, podobnie jak w poprzednich odsłonach, głównym celem Damiana będzie zebranie legendarnych piłkarzy w jednym zespole. Skład budowany jest powoli, praktycznie od zera, więc ewolucje zespołu widzowie będą mogli obserwować na bieżąco. O poziom meczów możemy być spokojni. Damian przyzwyczaił już nas, że zarówno wielkich nazwisk jak i piłkarskich emocji na wirtualnej murawie na pewno nie zabraknie. Oczywiście prócz tej serii nie zabraknie także stałych punktów na jego kanale - draftów czy vlogów o tematyce piłkarskiej po które sięga coraz chętniej. A co wy sądzicie o PLKD? Będziecie śledzić na bieżąco jego poczynania?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!