Poważne problemy zdrowotne Stuu powodem braku aktywności na kanale

Poważne problemy zdrowotne Stuu powodem braku aktywności na kanale

Od naprawdę długiego czasu, YouTuber jakim jest Stuu, może popisać się niebywałą regularnością jeśli chodzi o publikację materiałów na swoim kanale. Zmieniło się to niestety w zeszłym tygodniu, gdy po raz kolejny dotknęły go problemy zdrowotne, o których dziś poinformował wszystkich swoich widzów.


Na nowe filmy Stuarta codziennie czekają setki tysięcy osób. Nic więc dziwnego, że fani dopytują się YouTubera o następne materiały, gdy ten tylko zrobi sobie przerwę. Tak też było i tym razem. Stuu w ostatnich dniach nie publikował nic na swoich mediach społecznościowych. Aż do dziś. W poście na swoim fanpage'u poinformował swoich widzów, że od tygodnia przebywa w szpitalu. Jak sam pisze, nie zdiagnozowano do tej pory, co tak naprawdę się z nim dzieje. Twórca jak się okazuje nie czuje się dobrze, a jego stan wcale się nie polepsza.Na ten moment nie pozostało nam nic więcej niż czekać na kolejne wieści na temat stanu Stuarta. Oby były one już tylko pozytywne, a my tym samym życzymy YouTuberowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.