Poszukiwacz już niedługo rusza z nietypową trasą przejazdową po całej Polsce!

Poszukiwacz już niedługo rusza z nietypową trasą przejazdową po całej Polsce!

Umiejętność organizacji własnego czasu jest przez wielu ćwiczona miesiącami, a nawet latami. Gdy zostanie ona jednak opanowana do perfekcji, życie staje się momentalnie bardziej przejrzyste i prostsze. Zyskuje się wtedy trochę więcej chwil na zrobienie rzeczy, na które wydawałoby się, że wcześniej nie było czasu.
Poszukiwacz miał właśnie taki problem z organizacją czasu przez minione pół roku. Postanowił więc sobie, że od momentu rozpoczęcia się drugiej połowy będzie starał się robić wszystko to, czego wcześniej nie zrealizował z powodu chociażby nadmiaru pracy. W opublikowanym niedawno materiale uczynił już jedną taką rzecz – skoczył na bungee. Wszystkich widzów Adama zaciekawił jednak całkowicie inny fakt. Okazuje się bowiem, że twórca dokonał zakupu malucha, który tylko gdy zostanie w pełni zreperowany będzie służył Poszukiwaczowi jako transport na specjalną trasę przejazdową po całej Polsce, w trakcie której będzie spotykał się ze swoimi widzami w każdej części kraju. Co więcej – auto przemalowane zostanie na biało tak, aby każda napotkana osoba mogła się na nim podpisać.Trzeba przyznać, że pomysł Adama jest bardzo oryginalny i interesujący. Pozostaje nam więc oczekiwać na podanie przez twórcę oficjalnej liczby miast w Polsce, w których to będzie obecny wraz ze swoim Fiatem. Oczywiście widzowie Poszukiwacza też mają swój udział w wyborze – na grupie facebookowej można wpisywać miejscowości, a Adam wybierze te najpopularniejsze.


Co sądzicie o tej propozycji Poszukiwacza? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.