PornHub znów zaskakuje świąteczną reklamą

PornHub znów zaskakuje świąteczną reklamą

Wszystko co związane z video dotyczy naszego portalu, także nie możemy przejść obojętnie obok niezwykle ciekawych produkcji. Drugi rok z rzędu nietuzinkowym świątecznym spotem zaskoczył nas PornHub.


Nikt w Święta nie może być samotny. PornHub znalazł na to radę i stworzył kampanię, która jest idealna dla ludzi bez bliskiej osoby u boku. Nie zabraknie dwuznaczności i śmiechu, a to chyba lubimy najbardziej!

Przed świętami jesteśmy bombardowani różnymi tematycznymi reklamami. Zaczynając od świątecznych rat, aż po zestaw garnków. Na szczęście PornHub ratuje nas z opresji i przygotował spot, który w dość specyficzny i zabawny sposób podchodzi do tematyki Świąt Bożego Narodzenia. Reklama przeszła najśmielsze oczekiwania, z początku wygląda na zwykły spot jakiegoś produktu, który za niedługo pojawi się na półkach sklepowych. Cytując klasyka - "nic bardziej mylnego". Materiał promuje konta premium w serwisie pornograficznym. Pozory czasem mylą, nawet w Święta.


Na pewno będziecie ciekawi czemu o tym piszemy. Chcemy, abyście jak najszybciej dowiedzieli się o prawdopodobnym viralu. Ostatnia reklama PornHuba odniosła ogromny sukces. Na YouTube osiągnęła liczbę 6 milionów wyświetleń, ale to nic. Setki różnorakich profili - m.in. na Facebooku, zaczęły udostępniać pobrany materiał dalej. Niektóre posty osiągały dziesiątki milionów wyświetleń, więc trudno podliczyć ile razy została ona łącznie odtworzona.


ROZPOZNASZ CZYJEGO YOUTUBERA TO FILM? SPRAWDŹ SIĘ W NASZYM QUIZIE


Wtedy koncepcja reklamy była nieco inna, ale jej cel ukazany przez ostatnią scenę filmu jest podobny do tego co w najnowszej produkcji. Obejrzyjcie do końca, aby się przekonać. Oczywiście to tylko reklama, nie znajdziecie tam żadnych treści dla dorosłych, za to będziecie mogli się pośmiać!Znacie jakąś inną, zabawną reklamę? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl