Pornhub podzielił się raportem za 2021 rok

Pornhub podzielił się raportem za 2021 rok

Niedawno Pornhub udostępnił raport, w którym podsumowuje dane z tego roku. Oczywiście nie mogło zabraknąć w nim sekcji gamingu czy też statystyk z polski. czego szukali użytkownicy portalu w 2021 roku?


Pojawiło się kolejne podsumowanie tego roku. Tym razem od jednej z najpopularniejszych stron internetowych. Jak wiadomo, Pornhub to obecnie największy portal dla dorosłych. Nie wszyscy jednak mogą wiedzieć, że co roku przedstawia swój obszerny raport odnośnie do użytkowników i treści, które przeglądają.

W Polsce najpopularniejszymi wyszukaniami okazały się takie słowa jak "polska", "hentai" czy "milf". To ostatnie okazało się jednocześnie najpopularniejszą kategorią filmów w naszym kraju. Największym zainteresowaniem wśród gwiazd porno cieszyła się w Polsce natomiast Lana Rhoades.Jesteście ciekawi jak wygląda zestawienie 20 najpopularniejszych krajów według ruchu w serwisie? Spójrzcie na poniższe statystyki! W tym roku Polska awansowało o jedną pozycję, stając się 13 krajem w rankingu i wyprzedzając m.in. Rosję, Szwecję czy Holandię.W raporcie od Pornhuba pojawia się wiele sekcji. Nie brakuje tam również kategorii Gamingu. Przedstawione są tam trzy interesujące elementy: z jakich konsol logowali się użytkownicy, jaką grę najczęściej wyszukiwali oraz jaka postać ze świata gier była wśród nich najpopularniejsza.

Statystyki pokazują, że włączanie tej strony dla dorosły poprzez konsole nie było taką rzadkością. Najczęściej korzystali z tej możliwości posiadacze Playstation, bo aż ponad 60%. Mocny spadek zaliczyła konsola od tego samego producenta - PS Vita, którą policzono oddzielnie. Obecnie jej użytkownicy stanowią lekko ponad 2%, co uplasowuje ją wciąż wyżej niż Nintendo. Natomiast drugą najpopularniejszą konsolą, z wynikiem prawie 37%, był oczywiście XBOX.Jeśli chodzi o najpopularniejsze gry, to w tej kwestii pozostał zwycięzca z zeszłego roku - Fornite. To właśnie produkcja Epic Games ze sporą przewagą zajęła pierwsze miejsce. Na drugim znalazł się Minecraft, a tuż za nim Overwatch. Sporo wyszukiwań miały również Pokemony, Brawl Stars, Five Nights at Freddy’s oraz Genshin Impact. Można też zauważyć wysoki skok popularności Cyberpunk 2077, bo o aż 9 miejsc w rankingu.Ostatnią częścią są najpopularniejsze na Pornhubie postacie znane z gier. Tutaj z nie tak dużą przewagą wygrywa Lara Croft z serii Tomb Raider, chociaż powiązana jest ona również z kategorią filmową. Na drugim miejscu znajduje się D.Va z Overwatch, a podium zamyka... Super Mario. Nieco niżej widzimy kilka postaci z Pokemonów oraz bohaterów Resident Evil.


Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.